Ez lehet fogzás?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hónapos múlt. Pár napja beteg szegényem, nagytesó haza hozott egy jó kis orrfolyós, köhögős vírust az oviból. Viszont láza és hőemelkedése se volt tegnapig. Azóta folyamatos hőemelkedése van, mellé pedig néha szó szerint csorog a nyála annyi van neki.. nem elég, hogy köhög amúgy is a rengeteg nyálat is félre nyeli és attól is köhög... Nézegetem az inyét folyamatosan de nem tudom eldönteni.. még 1 foga sincs.. de remélem tényleg az a baja a betegségen kívül mert napok óta nem alszunk rendesen.. vélemények, tapasztalatok esetleg? Kisfiamat egyáltalán nem viselte meg anno a fogzás így nincs tapasztalatom ilyesmivel nagyon.

márc. 2. 12:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem írni, hogy tegnap óta sűrűbben is kakil eddig örültem ha 3 naponta kakilt egyet..
márc. 2. 12:34
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a fogától van ,mert olyankor a nyála sokkal több kevesebbet esznek és még hasmenés is előfordulhat.

Viszont lehet hogy bevan dugulva az orra és ezmiatt folyik a nyála mivel ott tud venni levegöt.De én a fogra tippelnék nálunk is igy megy :D vagy jön a fog :D

márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!