Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzás alatt jellemző, hogy...

Fogzás alatt jellemző, hogy visszaesik a baba súlya?

Figyelt kérdés
Heti 150-300 g között gyarapodott a kislányom, most meg inkább fogyásnak indult. Még nincsen foga de nagyon szenved vele, 6 hónapos lesz.
febr. 8. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sose mértem mennyit eszik de többet mint korábban. Mondjuk az enyém anyatejes sokat ebred a fajdalom miatt, es akkor cici kell. Gondolom nyugtatja meg jól esik az ínyének hogy nyüsteti. Nálunk ez van..de hallottam olyat hogy más babaknak nem volt etvágyuk. Az enyém eleve jó étvágyú nagy baba.
febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő is az, 9,5 kg…ezért is aggódom.
febr. 8. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelőre figyeld de ne ess kétségbe. Nekem mondta a védőnő is hogy lehet kevesebbet akar enni..
febr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálunk is iszonyat keveset evett, alig gyarapodott, kitartás!! persze azért gyerekorvossal tudasd a dolgot ha a kövi hónapban is ez fog menni
febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!