Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Babam lassan 10 honapos es...

Babam lassan 10 honapos es meg egy foga sincsen. Nekem is kesobb jott a fogam. Orokolhette? Mikor kezdjek aggodni? Koszonom a valaszokat!

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Erre nekem azt mondta a gyerekorvos: láttam e már fogatlan felnőttet? Szóval ne izgulj, egyébként is jobb a később kibújt fog, keményebb, tartósabb.
2012. aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy barátomék gyerekének 13 hósan jött az első.
2012. aug. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák,tény. De muszáj lenne kizárni azon betegségeket, amiknek ez lehet a tünete. Olvastam róla, asszem skorbut...
2012. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Skorbut, ami vitaminhiány és eszméletlenül ritka?

Ha az anyuka nem kalóz, kicsi a valószínűsége... :D

Szerintem ne aggódj!

2012. aug. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A lányomnak 9,5 hónaposan kibújt az első kettő, utána majdnem 15 hónapos volt, amikor kijött a következő. Most 17 hónapos, és 5 foga van. Ami nem túl sok. :)

Borzasztó lassan jönnek a fogai, most felül jön kettő, de már lassan másfél hónapja szenved vele, és még csak az egyiknek a hegye van kint.

2012. aug. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Az lemaradt, hogy nekem egy éves korom után jött ki az első fogam, a doki szerint ez lehet örökletes.
2012. aug. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Pár hete tettem fel ugyanezt a kérdést, most 11.5 hónapos a babám, 2 hét alatt 6 foga jött ki!!! Megszenvedtük de most ugyanott tartunk mint más baba, 1 évesen 6 fog.

Én is aggódtam mert az első babám pontosan 6 hónaposan kezdett fogzani, nagykönyv szerint.

Barátnőm kisfiának 14 hónaposan jött az első foga!!

2012. aug. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Örökölhető: férjemnek egy évedsen jött a foga, nekem 9 hósan: lányunknak 8 hósan. Egy éves korig nincs vele semmi ha nem jön, én egyszer azt hallottam h 1,5 éves kornál kell agódni h talán nem feklődtek ki a fogcsírák, de én ezt nem tartom gyakorinak. Sőt mind az előttem író: nincs fogatlan felnőtt....
2012. aug. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kislányomnak 1 éves kora után jött ki az első. Doktornő mindig vigasztalt, hogy ne aggódjak lesz foga. Sőt erősebb lesz, ami kibújik. Te se aggódj :)
2012. aug. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :) Egyenlore akkor meg kivarunk.
2012. aug. 9. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!