Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kisfiam 8 es fel honapos es...

Chococa_aath kérdése:

Kisfiam 8 es fel honapos es ma mar 5x ment a hasa de nem budos hanem inkabb olyan mint mikor megszuletett es anyatejet evett. (sarga szinu) Lehet a foga?

Figyelt kérdés
adtam mar neki normaflort az nem volt jo most ebedre inkabb almas kekszet adtam neki hat ha jobb meg a rossmanba vettem repalevet (ors 200) 1foga van neg kint de most jonneki a mellette levo is. Lehet a foga miatt? .a dr. No normaflort modta hogy adjam holnap kell vissza mennunk. Szerintetek mir csinaljak? Elore is koszonom. Azert irok ekezet nelkul mert angol gepem van

2012. szept. 26. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem hívd fel a gyerekorvost és kérdezd meg
2012. szept. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem akarlak megijeszteni, de nálunk hasmenéses járvány van és mi átestünk rajta. nekünk is sárga volt a kaka, de nem büdös. Persze a foga is lehet, de ha már 5-ször volt ma akkor gyanús. Túl sok mindent nem tudsz csinálni, figyeld, ha jó a kedve és eszik illetve iszik eleget akkor nincs gond. Ha viszont bágyadt és aluszékony akkor nehogy kiszáradjon, akkor nálunk kórház szokott lenni és infúzió, de ez a végső eset. Remélem nem lesz gond.
2012. szept. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem akarlak megijeszteni,de mi is átestünk egy hasonlón,ugyan ezekkel a tünetekkel.Mi elküldtük tenyésztésre a székletét és Rotás volt a kisfiam.A Normaflor semmit nem használt.Szerintem mielőbb vidd orvoshoz!!!
2012. szept. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Uhhh az nem jo.. Most elaludt ha fel kell es meg mindig megy

Hasa akkor felhivom a dr.not szerintetek a smecta az milyen lehet adni neki?

2012. szept. 26. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:
3-ik vagyok, a smectat azt hiszem lehet adni ilyen korban is, csak az a kérdés megissza e, mert elég rossz, nem tudod úgy feloldani teában, hogy ne érezze. Olyan mintha homokot innál, de egy próbát megér.
2012. szept. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

megnéztem lehet adni, itt te is el tudod olvasni, előző voltam

2012. szept. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!