Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Nem ertem mi törtenik a 8...

Gyönyörűséges kérdése:

Nem ertem mi törtenik a 8 hónapor lanyommal?

Figyelt kérdés

Valtozoan,de összessegeben jo alvo volt,több ataludt ejszakank van mint almatlan. Kb. 2hete mar nagyon nehez 1-2 orankent ebred ejjel,elegge erőteljesjen sír,tehat egyböl ugru nk hozza,egy szobaban alszunk. Altalaban közenk tesszük,de itt sincs nyugton es ezeket a sirasokat a szoptatas nagyjabol csillapitja,de nem 100%ban. Egyik ejjel nurofent adtunk az sem hasznal.

Lent 2 foga jött ki,mostanaban fent 2. Az elsöket igy nem szenvedtük meg.


Lehet idegrendszeri ez a gyakori ebredes?

Mar feng suit is bevetettük,semmi nem hasznal.

Napközben nyugodt,jatekos,vidam...nem olyan mint ejjel.


a mai ejszaka utan mar cserbenhagyott minden tudasom.



2013. febr. 5. 05:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hiszti. Ne ugorjatok egyből hozzá, hanem hagyjátok sírni. Ne vegyétek magatok közé, és ne szoptasd éjjel. Legfeljebb sötétben próbáld megnyugtatni.
2013. febr. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy készülődnek ki hátul a rágófogak? Nálunk ezek okoztak hosszasan panaszokat...
2013. febr. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem hiszti. èjszaka nem hisztizik még egy nagyon hisztis 3 éves sem.


Valami nyugtalanítja. Valamitöl felébred és nem tud vissza aludni. Ez lehet a foga, de erre én nem gyógyszerezném be. Inkább kenjed neki dentinoxal, ahogy a használati írja.

Èn sem tenném magunk közé, de felvenném mindenképpen.

Szoptatást sem csinálnám, mert ahogy írod nem használ, ezzel csak hozzá szokik hogy éjszaka azon cumizzon.

Majd elmúlik, csak arra gondolj, hogy amit késöbb nem akarsz ahhoz most ne szoktasd hozzá. Pl cicin cumizni, vagy köztetek alvás.

2013. febr. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A gel sosem hasznalt, az orvosoknak is szerepel az esküjükben,hogy fajdalmat csillapitanak,nem tartom gyogyszerezesnek azt ha egyszer adtam neki. Szerintem mi felnöttek sem birkozunk meg minden fajdalommal es bevetünk praktikakat,h elmuljon. Egy pici baba nem tud magan segiteni,ezert vagyunk mi szülök. Probaltuk a nem cicizest,itattuk vízzel,simogattuk,enekeltünk,lampat nem kapcsolunk...mar aw szobat is atrendeztük,tenyleg azt erzem.,hogy minmindent
2013. febr. 5. 08:08
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindent megtettünk. Bocsanat a helyesírasi hibakert,telefonrol pötyögök.
2013. febr. 5. 08:10
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha fájdalmai vannak, a szoptatás és a testkontaktus is segít, hiszen az anyatej tele van "nyugtató, fádalomcsillapító" anyagokkal, a testközelség pedig hormonlisan enyhíti a panaszokat (a lelkiekről nem beszélek:), tudod úgyis:) ).

Rosszat nem teszel. Ha TIteket nem zavar, hogy együtt vagytok, akkor ezzel könnyebben átvészelhetitek a nehéz időszakot. Aztán vissza fog menni a saját ágyába, amint a zavaró tényezők megszűnnek.

A zavaró tényezők közül pedig nem szabad kihagyni, hogy 8 hónaposan éppen a szepaszorongás sűrűjében lehet, sok babánál ez éjjel csúcsosodik ki. Ezen is az segít ha fokozottan érzi, hogy vele vagytok.

Tudom, hogy nehéz időszak ez, de biztosíthatlak, hogy el fog múlni. Napközben is pihenj, aludj, amennyit csak tudsz, ha Apa dolgozik és ezért zavaró hogy mellettetek van, akkor inkább Te menj át hozzá aludni egy darabig:).

Esetleg nézz utána(ha ez még nem volt), hogy milyen homeopátiás készítményeket tudnál bevetni fogzásra, fájdalomra, "nyugtatásra".

2013. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!