Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 10 hónapos a kislányom 39...

Timárné zsu kérdése:

10 hónapos a kislányom 39 fokos láza van és híg széklete! Létezik hogy a fogzás miatt? Egyébként gagyarászik, nevetgél stb.

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 13:52
1 2
 1/11 gabszem ***** válasza:
én inkább vírusra gyanakodnék. nagy lázat ritkán okoz a fogzás, inkább csak hőemelkedést. Szerintem mutasd meg orvosnak, nehogy kiszáradjon ebben a melegben.
2013. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kerria ***** válasza:

Anno nekem azt mondta a doki, hogy a fogzás lázat nem produkál. A híg széklet az elképzelhető.


A helyedben inkább elvinném feleslegesen dokihoz/vagy kihívnám, hogy nézze meg... a 39, azért az elég magas.

2013. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39 fokos lázat szerintem a fogzás nem okoz. Vidd el orvoshoz.
2013. jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kihívtuk az orvosát és azt mondta hogy a fogzástól van de ez nekem is érdekes egész nap nem eszik folyadékot is keveset!
2013. jún. 19. 18:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én gyerkőcömön kb 10 napja ment át egy lázas-hasmenős vírus, a dokinőnk szerint még mindig tombol, nagyon sok a megbetegedés. Az én picim se nagyon evett, amíg tartott, de a láz 1, a pocifájás 2, a hasmenés 4 nap alatt lement. Sztem ez esélyesebb, mint a foga. Próbáld jó sokat itatni.
2013. jún. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Talán itt az ideje orvost váltani..?
2013. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Orvosváltás!!! A családomban már a második esetben fordult elő durva orvosi tévedés!!! A férjem is vakon bízott az orvosában, aki egy éven keresztül félrekezelte. Orvost váltott, az új orvos az első vizsgálatkor felismerte, hogy óriási a baj, de akkor már menthetetlen volt. Egy hónapja temettük. Azonnal mutasd meg másik orvosnak is a babádat, Fogzás nem okoz ekkora lázat!
2013. jún. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Bogoj válasza:

lehet fogzástól, az enyémnek is volt magas láza emiatt.

viszont a 'lehet' még nem jelenti azt, hogy biztos. ahogy már többen mondták, inkább vidd el másik orvoshoz, nehogy később megbánd!

2013. jún. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én azt hallottam, hogy fogzáskor fogékonyabbak a vírusokra, ezért lázasodhatnak be.
2013. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez tévedés! Mutatsd meg másik orvosnak! A fogzás nem okoz lázat,maximum hőemelkedés,vagy hasmenés lehetnek a tünetek,de láz nem,viszont ilyenkor legyengül a kicsi szervezete,és sokkal fogékonyabb a fertőzésekre,szerintem inkább erről lehet szó,hogyan mérted a lázát? Mert ha a fenekében,akkor fél fokot le kell belőle számolni,de még akkor is magas láz,mindenképpen le kell vinni a lázát.Folyamatosan itatsd,nehogy kiszáradjon,ha kell kiskanállal(ha nem akar inni),és mindenképp nézze meg egy másik orvos!
2013. jún. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!