Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek vissza tudom...

Szerintetek vissza tudom szoktatni?

Figyelt kérdés
Babám 2honapos kora ota üvegből kapja a tejet mert nem volt hajlando szopni,most 3és fél honapos,szerintetek vissza tudnám szokatni a szopizásra?van hogy megprobálom és szopik de van hogy nem tetszik neki és muszáj üvegből befejezni az evést,érdemes probálkozni vagy már ugysem áll vissza rá?valakinél volt ilyen?
2013. aug. 12. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
próbáld meg a szoptanít készülékkel, védőnő is tud segíteni kölcsönözni, esetleg, vagy lehet házilag is készíteni ilyet etetőszonda csőből, a lényeg, hogy üvegből kapja a tejet, tápszert, de közben szopizik, így lassabban jön, mint simán az üvegből, de gyorsaban, mintha rendesen szopizna, ez az átmenet pont jó, hogy visszaszokjon.
2013. aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xStefix ***** válasza:

Kettővel lejjebb ugyanez a kérdés, olvasd el az ottani válaszokat, akkor nem kell még egyszer mindent leírnunk.

Sok sikert!

2013. aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2vel lejebb az a kérdés hogy lehet e még teje az anyukának,nekem van tejem csak üvegből kapja és szeretném ismét szoptatni
2013. aug. 14. 16:15
 4/4 xStefix ***** válasza:
Spec. én is írtam oda egy részletes választ, aminek az első fele arra ad tippeket, hogyan lehet visszaszoktatni a babát a mellre. Mert ha az anyukának nincs már (elég) teje, de mégis szoptatni szeretne, abban is benne van, hogy vissza kell édesgetni a babát a cicire... A te helyzetedet talán ennyiből is könnyebb.
2013. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!