Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzási nyűglődés hány napig...

Fogzási nyűglődés hány napig tart foganként?

Figyelt kérdés

Már 4. napja szenved a kisfiam a legelső fogával, éjjel órákig sír, nappal is nyűgös, eddig elvolt egyedül is, most meg szinte mindig az ölemben, közelemben van csak el sírás nélkül.

A fogzás miatt benyelt valami vírust is, tüsszög, folyik az orra.


Az az érdekes, hogy a fog hegye már kint van, látszik és érzem is az ujjammal, mégis szenved szegénykém.


Lehet, hogy egész addig ilyen lesz amíg teljesen ki ne nő????

Ugye nem?? :)


2013. szept. 18. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában amíg az egész át nem töri az ínyét. Mivel gondolom valamelyik metszőről van szó, így ez gyorsan szokott menni. Utána a legtöbbször már nem fáj.
2013. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 2-3 éjszaka általában, de ha már áttörte akkor nincs ez. Folyamatosan jönnek a fogai, szóval minden éjszaka fenn vagyunk 3-4 alkalommal, cicivel altatom vissza, bár már kezdem unni nagyon. Még 1 éjszakát sem aludtunk végig, pedig már 10,5 hónapos. És még csak 7 van kinn, de már be van simulva a 8.-nál is az ínye.
2013. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez már a 4. éjszaka lesz egyhuzamban :(

Már én is kivagyok, ezt az állandó sírást hallgatni nagyon nehéz, főleg, hogy eddig álomgyerek volt, hozzászoktam a jóhoz :)


Akkor lehet, hogy mivel az első alsó metsző már kibújt, nem is amiatt nyűgös, hanem mert mellette már nagyon duzzadt a következő fognál is.

2013. szept. 18. 16:08
 4/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Igen, valószínűleg ez lesz a gond. Megértelek egyébként, nálunk a 3. kisörlő jön. A fiam sem úgy alszik mint eddig, bár azért én nagyon nem panaszkodhatok.
2013. szept. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még annyi érdekelne, hogy tényleg igaz, hogy a legelső foggal szenvednek legtöbbet a babák, utána már könnyebb nekik?
2013. szept. 18. 16:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz. A fiamnak most a 11. foga jön és változó melyikkel mennyire szenvedett. Most például ez a fog megviseli, míg az előző kisörlő úgy jött ki, hogy nem vettem észre, a doktornő mutatta, hogy ott is van egy foga.
2013. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nem akarlak elkeseríteni a válaszommal, nem ez az általános, ami nálunk van, de azért leírom.

Kislányomnak most jön a 9. foga. Eddig minden fogacskával kb. egy hónapot szenvedtünk, de minimum 2 hetet.

2013. szept. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha valaki idetéved leírom tapasztalatnak:

Azóta most jön a fiam 8. foga és az első 2 fogat leszámítva (ami miatt kiírtam a kérdést) észre sem vettük szerencsére az egészet, már csak azt láttam mindig mikor megrepedt az íny.

2014. jan. 31. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!