Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Hány "borzalmas" éjszaka után...

Hány "borzalmas" éjszaka után bújt ki a fogacska?

Figyelt kérdés

csak az első volt ilyen szörnyű-vagy a többi is?mi vált be?

nagyon szenved a babám,pedig 4hónapos-hajamat tépve sikitott -csak rajtam tudott elaludni.ez fog lehet,vagy időjárás,más probléma,vagy egyszerűen nem akar mostanában visszaaludni hajnalban?


2013. nov. 30. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Lányomnak csak az első kettő volt ilyen szörnyű (egyszerre jött), bár még most is csak 5 foga van.

Ha már valóban kezdi áttörni a fog az ínyt azt fogod tudni, mert nagyon fehéres lesz az ínye, úgy szokták mondani olyan, mint egy kockányi sült szalonna.

Neki a konkrét áttörés miatt 4 szörnyű éjszakája és nappala volt (és nekem is :D ), de már előtte hónapokkal voltak rosszabb éjjeleink emiatt.


A többi foga eddig szerencsére nem zavarta az alvásban, nappal sem volt nyűgösebb.

Általában a legelső fog a legfájdalmasabb és az őrlők kibújása, bár minden baba más.

Nekünk az első fogaknál semmi nem használt, pedig próbáltam kamillás homeós bogyót, Dentinoxot, Viburcolt.

2013. nov. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6 foga van kint a lányunknak, nálunk kb. 2-2 éjszaka volt eddig nehéz. Az első ütemben két foga jött, a másodiknál pedig 4 egyszerre. Dentinox viszont nálunk bevált.
2013. nov. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm-egyenlőre dologel-lel kentem,de az nem ér semmit.a dentinox meg lidocain-os-ugye-és azt csak 3szor lehet egy nap?
2013. nov. 30. 11:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint az igazi fogzási fájdalomnál a kencék semmit nem érnek. Ha annyira fáj neki, hogy sikít tőle, én Nurofent vagy Panadolt adok gondolkodás nélkül. Egyébként pedig, mikor tudom, hogy jön a foga, akkor Viburcol éjszakára. A 13. foga jön a fiamnak, de így borzalmas éjszakánk egy sem volt.
2013. nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Igen, a Dentinoxot csak ennyiszer lehet adni, nekünk így elég volt.
2013. nov. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi-én is fájd.csillapitót adtam-csak még korainak gondoltam a fogfájást
2013. nov. 30. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!