Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Gyerekemnek rossz helyre nő a...

Gyerekemnek rossz helyre nő a foga?

Figyelt kérdés
1 évesemnek most nő a szemfoga, de észrevettem, hogy nem a másik foga mellé, hanem sokkal elölrébb és feljebb. Meg kell mutatni háziorvosnak vagy fogorvosnak?

2014. febr. 4. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
megmutathatod,de elég gyakori. Még soha nem láttál ilyent,még felnőttbe is rengeteg van.
2014. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem aggódnék. Egyrészt mert tejfog, másrészt mert a többi foga még alakítani fogja a helyét. De ha vinnéd amúgy is orvoshoz, védőnőhöz, kérdezd meg az ő véleményüket is, bár nem hiszem, hogy lehet tenni ez ellen.
2014. febr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Fiamnak hatalmas szunet volt az elso 2 foga kozott (nem ijedtem meg, nekem is van)

De ahogy jottek a tobbi fogak siman osszetoltak a rest! Nagyon szep ives fogsora van most 4 evesen!

2014. febr. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megmutathatod, de szerintem sem tudnak vele mit kezdeni. Akármilyenek is a tejfogak, a maradandók nőhetnek majd újra meglepetést okozva vagy pont szebben vagy kócosabban - ezen meg még ráértek gondolkozni.
2014. febr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!