Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tapasztalatokat kérhetnék Dr...

Tapasztalatokat kérhetnék Dr Kollár Zoltánnal kapcsolatban aki Délpesti kórházban van? Aki felfogadta őt, mennyit kért tőle, vagy adott a doktor úrnak és mikor? Ott volt, lelki ismeretes volt a szülésnél?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 12:17
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom hogy aktuális-e még a kérdés de én megosztom a saját tapasztalatomat. 2012 áprilisában született meg a kislányom a doktor úr közreműködésével.04.25- re voltam kiírva de már 3 nappal túlhordtam a babát így minden nap CTG - re kellett mennem.Mivel szombaton a 18.kerületi SZTK-ban nem volt rendelés a Délpestibe kaptam időpontot.Már péntek délelőtt éreztem hogy pici nem mocorog így másnap bementünk a kórházba.Ott a Kollár doktor úr megvizsgált nagyon kedves és korrekt volt. Elmondta hogy baba nem tudott beilleszkedni a medencémbe mert nem fér be (mellesleg egy korábbi SZTK-ás rendelésen egy másik doki azt mondta hogy a gyerek bent van a helyén már csak meg kell szülni).Ezután csinált terheléses CTG-t aminek nem volt jó az eredménye, közölte hogy a méhlepényem teljesen elhasználódott és minél előbb ki kellene venni a babát.Ez délelőtt 10 órakor volt, délután 2-kor be is toltak a műtőbe és negyed óra múlva császárral megszületett a kislányom.A műtétet Páczai Anita és Kollár doktor úr végezte el.Nagyon kedvesek voltak mindketten, műtét után is meglátogattak és amig bent voltam a kórházban minden nap jöttek és érdeklődtek a hogylétem felől.Mi 60000 Ft -ot adtunk nekik (fejenként 30-30).De azt is alig akarták elfogadni.Most a 2. babámat várom és a Páczai doktornőt fogadtuk fel. Remélem tudtam segíteni.

Szép estét!

9 hetes km

2014. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!