Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mikor kezdtétek el mosni a...

Gabi86 kérdése:

Mikor kezdtétek el mosni a babátok fogát?

Figyelt kérdés
10 hós lesz 1-én 2 foga van(még nincs kinn teljesen).mossam vagy ne?és ha igen mivel?

2014. márc. 24. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni ujjra húzható dörzsölő kefét. Mi azzal mostuk, amíg 1 éves nem lett. Utána Logodent fluormentes gyerekfogkrémmel.
2014. márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Természetesen igen. Már meilőtt kibújt a foga elkezdtem mosni, hogy szokja.
2014. márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amikor az első 2 foga kibujt. Baba fogkefével.
2014. márc. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

mindig elfelejtem megkérdezni a védőnőt azért itt tettem fel a kérdésem.fogkrémet akkor ne is használja?

mert a dm-be vettem neki(kettő volt 1 csomagba)az egyik fogkefe(gumi az egész feje) a másik meg hát nem is tudom mi

ő rágókának használja majd keresek képet róla

2014. márc. 24. 18:39
 5/12 anonim ***** válasza:
A gumifejű jó lesz most. Fogkrémet még ne nyeless vele.
2014. márc. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az ujjrahúzós dörzsölést akkor fogkrém nélkül tiszta csapvízzel vagy mivel? és azt már akár újszülött kortól?
2014. márc. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
NENEDENT fogkrémet lelehet nyelni,pici babáknak van fejlesztve,én csak azt használom a babámnál.
2014. márc. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2014. márc. 26. 17:34
 9/12 anonim ***** válasza:

En fogkrem nelkul mosom neki. 10 honapos kora korul kezdtuk, az elso fogak kibujasaval. Az elejen oszinten szolva, es csak odaadtam neki es szorakoztatta magat vele. Gondoltam megszereti, es majd hagyja. Hat nem. Most 15 honapos, fogakkal nem vagyunk elarasztva, mert meg csak 4 van. Ellenben nem igazan hagyja mosni :(


Ha kerdezhetek, ti meddig mossatok, es milyen alaposan? Ha csak kicsit "megsurolom" neki az mar eleg? Kb. annyira van turelme. De nekem meg felelmem a fekete fog :(

2014. márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
(Utolso vagyok) Amit irtal kerdezo, az talan Mulleres, vagy Dm-es, nem? Ket gumifeju. Egy buzogany, es egy "fogkefe". Jo az ha ragcsalja, de szerintem az ha mar foga van a fogmosassal nem egyen erteku. Nekem annyira nem ragcsalta :(
2014. márc. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!