Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Szoptató anyukák, nálatok is...

Szoptató anyukák, nálatok is ez van fogzásnál?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre, hogy kislányomnak alul jönnek a fogai, épphogy lehet érezni, és fehéredik. Éjszakánként óránként felsír,sokszor csak szopival nyugszik meg, de már azt sem tudom, hányszor szoptatom meg éjjel, reggelre zombi vagyok. Gondolom, hogy nem eszik, csak nyugtatja magát, de már nem nagyon bírom.. Kinek mikor múlt el? VAgy én csinálok valamit rosszul? Hozzá tud szokni a pici ehhez?
2014. szept. 23. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet kapni direkt erre gélt

én babafültisztítóra szoktam tenni dörzsölgetem neki, neki tetszik, ő harapdálja és napjában többször, amikor nyáladzós időszak van két foga kint van semmi tünete nem volt, nem ébredt, nem volt sírós, csak a nyál..

Dologel

2014. szept. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dentinox-ot használok..
2014. szept. 23. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudok hozzászokni :) nálunk is ez van sajnos, 1 éves a fiam, 11 hónapos korában kezdtek el kibújni a fogai. Azóta sem tudunk aludni van hogy én is zombinak érzem magamat. Nagyon várom már hogy elmúljon ez az időszak mert nem csak a fogzás miatt hanem amúgy is, születése óta felkel éjszaka többször is. Mindig mondom hogy kegalább csak egyszer aludhatnék 6 órát egybe, milyen jó lenne. Volt a napokban olyan hogy fél órákat tudott aludni szegénykém és csak a cici kellett neki.. Mi is használjuk a Dentinox gelt, de sűrűn nem szabad bekenni és szerintem nem tartós a hatása.. Kitartást kivánok, előbb utóbb csak elmúlik ez az időszak!
2014. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az én lányom 6 hónapos, de ugyanazt érzem, amit Te! néha csak 4 óra alvásra vágyom! köszi a válaszokat!
2014. szept. 23. 20:10
 5/5 anonim ***** válasza:
A cici ilyenkor megnyugtatja, segít neki visszaaludni, de elsősorban egy természetes fájdalomcsillapító. Én is így voltam, ahogy írtátok, másfél éves koráig kb 2x aludta végig az éjszakát, de akkor meg én keltem fel, hogy jól van-e. :) Mióta elválasztottam, mindenki jól alszik. Szóval, egyszer tényleg vége lesz ennek is.
2014. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!