Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Igaz hogy fogzástòl...

Igaz hogy fogzástòl lejet rossz az étvágy?

Figyelt kérdés

2hónapka küzdünk kb 2hetente alig akar enni màsfèl hètig, ilyenkor hízni sem hízik, orvos szerint a foga miatt van,de nekem ez hihetetlen....

Màr a síràs kerülget...


2014. nov. 12. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, fogzástól lehet rossz az étvágy. Egy felnőtt se szívesen eszik, ha fáj a foga. A két hónap kicsit sok, de még az sincs kizárva, hogy ilyen sokáig tart egy fog kibújása. Mennyi idős? Duzzadt az ínye?
2014. nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
6 honapos, egy hete duzzadt meg talàn...minden tünetet produkàl, vizesebb kaki, nyaladzàs hisztik amik az ínykenőcstől csillapodnak stb. Nem folyamatosan de?2?hetente előjönnek ezek, ès ma is kb 80 mlket evett csak...
2014. nov. 12. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én babámnál is kereken két hónapig tartott, mire kibújt az első két foga (egyszerre). Azalatt kevesebbet evett, de az éjszakák voltak a legnehezebbek, sokszor fájdalmasan felsírt. Kenegettem az ínyét, hatott, amíg hatott, de ennyi időn keresztül komolyabb fájdalomcsillapítót nem adhattam neki. Miután kibújtak az első fogak, pár hét nyugalom, és jöttek a következők. Megszenvedte szegény a fogait. Az étvágya akkor csökkent jelentősen, amikor az ínyét áttörte a fog, gondolom, csípte, érzékeny volt neki nagyon.
2014. nov. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 hónaposan kezdte ezt most 8 hónaposan bújt ki neki.

Ha nagyon rajta van csak tejet eszik semmi mást és ha mégis kb a főzi felét.Ne aggódj normális.Az én babóm h ne fogyjon kap sinlacot a tejcsibe doktornő javaslatára, esetleg irass fel te is

2014. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!