Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Van olyan köztetek, akinek a...

Van olyan köztetek, akinek a babájának az alsó metszőfogak után a felső szemfogak bújtak ki?

Figyelt kérdés
4 hónaposan bújt ki a babámnak az alsó két metszőfoga és most olyan mintha, a két felső szemfoga akarna kibújni. Lehetséges?
2014. nov. 15. 18:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen. Fiamnak is így jöttek. Kis vámpír volt. :)
2014. nov. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én is ezen röhögcséltem, hogy vámpír bébi lesz :) köszi a választ!
2014. nov. 15. 18:54
 3/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem a szemfogai nőnek, hanem a felső kettesek. Igen, nálunk mindkettőnél így volt, ugyancsak 4 hónaposan jött ki a 2 alsó egyes, utána pedig 6 hónaposan a felső kettesek.
2014. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Előfordul minden, de én is azt akartam kérdezni, amit az előző, hogy biztos, hogy a szemfoga jön? Nem a szélső metszők? Olyat én is ismerek, akinek az alsó középső metszők után a fenti szélsők jöttek.
2014. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

[link]


Amelyik zölddel van jelölve az jön.

2014. nov. 15. 21:10
 6/19 anonim ***** válasza:

Na, az tényleg szemfog. :)

Előfordulhat, de a szemfogak és az őrlők tudnak olyat csinálni, hogy jól bedurrannak, aztán egy év múlva jönnek ki.

A szemfog az egyik legszenvedősebb szokott lenni, ha kijön, legalább hamar túl lesztek rajta.

2014. nov. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mi is arra gondoltunk, hogy csak bedurrant és megáll majd, de látni hogy ott fehér az ínye, mintha már majdnem kibújt volna. Szegénykém 3 napja evésnél is nagyon sír, potyognak a könnyei.
2014. nov. 15. 21:28
 8/19 anonim ***** válasza:

Szegény. :( Majd jelezz azért, hogy kibújtak-e végül.

Fiamnak hónapok óta fehér az ínye az összes fogánál, mégsem jönnek ki... (6 foga van, 16 hónapos)

2014. nov. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Majd pár hónap múlva kiderül, tényleg a szemfog-e. Először én is azt hittem, hogy a felső szemfogak jönnek, de csak a kettesek voltak, csak olyan nagyon messzinek tűntek :D
2014. nov. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Majd ha kibújik megírom melyik volt végül a bűnös fogacska.
2014. nov. 16. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!