Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elektromos fogkefe egy 6...

Elektromos fogkefe egy 6 évesnek? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 14:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Érdemes venni egy 6 évesnek? És általánosságban az elektromos fogkeféről?
2014. máj. 18. 14:08
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekünk fogorvos ajánlotta. Sima fogkefevel sosem tudod olyan tisztára mosni a fogakat, mint elektromossal. Tobb ezerszer mozdul egy perc altt, míg kézzel max par száz mozdulatot lehet végezni. A gyerekemnek járom eves kora óta van, nagyon szereti. A családban mindenki elektromos fogkefet használ egyebkent, nagyon meg vagyunk vele elégedve.
2014. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokkal hatékonyabb az elektromos mint a sima, én a két és fél évesemnek tervezek venni, én is egyik nap tettem fel egy kérdést pont ezzel kapcsolatban, mert nem érzem elég hatékonynak a simát, főleg, hogy izeg mozog mindig amikor mosom neki, ő meg még nem tudja annyira se mosni magának, inkább csak szórakozik vele, meg túrkál a szájában, rágicsálja, és közben néha eltalálja a fogait is :).
2014. máj. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A nagynenim fogorvos, es az egyik leghatekonyabb modja a fogtisztitasnak. En a kisfiamnak 2,5 eves kora ota azzal mosom a fogat, csak ajanlani tudom.
2014. máj. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A kisfiam 3,5 éves és már egy ideje elektromos fogkeféje van. Sokkal ügyesebben mossa magának vele és én is úgy érzem, hogy alaposabban tudom megtisztítani a fogait.

Egy 6 éves már bőven elboldogul vele.

2014. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Érdemes venni. Mi is ezt használunk, hisz alaposabban távolítja el a lepedéket, mint a sima fogkefe. Egy kisgyereknél ez pláne fontos.


Amikor babysitter voltam egy családnál, ott az 1 éves kisfiúnak is elektromos fogkeféje volt.

2014. máj. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Babeli Zurzavar ***** válasza:
pont most, a 2.szulinapjara kapott a fiam, Oral B, idomeros, Verdas, nagyon tuti, azota megvan a napi 2 fogmosas mindenfele harc nelkul!!!:-):-)
2014. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én is Oral-B-t vettem, csak hercegnőset.

Meglepi volt, óriási a siker!

2014. máj. 18. 20:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Másfél éves kora óta van elektromos fogkeféje is. Mondjuk nem nagyon engedi vele mosni most sem, 2,5 évesen, mert azt mondja, hogy csikizi. De ha tudom, hogy gyors mosás kell, akkor mindig az elektromosat húzom elő.
2014. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Most a kétévesem tiszta idegroncs, hogy neki nincs ilyen, de neki csak erőszakkal lehet fogat mosni, a kezébe nem lehet adni, mert szétrágja. És nem csak a fejet.

Majd egy év múlva megpróbáljuk.

Köszi Nektek!

2014. máj. 19. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!