Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ez már fogzás a 3hónapos...

Ez már fogzás a 3hónapos kislányomnál? Többi lent

Figyelt kérdés

Folyamatosan folyik a nyála, az öklét a szájába dugdossa és szopogatja állandóan. És az alsó Ínye kivan fehéredve 2 kis csÍkban, ránézésre olyan mintha az Ínye alatt a fogcskái lennének, ujjal még nem tapintható!

A foga lehet? Ha igen, kb mennyi idő mig áttöri az Ínyét?


2015. ápr. 22. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez már a fogzás. Passz, hogy mennyi idő mire áttöri az ínyét 1 hét vagy 5 hónap...

Nem tudsz róla képet linkelni?

2015. ápr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wiky93 ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet, fogzanak :) én csajszim 4hós, kb 1hónapja vagy több ideje már ez a helyzet fennáll nála :) szerintem még sokára bújik ki, lehet, hogy csak 6hósan..
2015. ápr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló, sajnos nem tudok képet késziteni mert nem hagyja h lefotózzam :) De majd ha sikerül képet készitenem, majd felteszem egy új kérdésben! :)
2015. ápr. 23. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Amikor nálunk így nézett ki a lányom ínye onnantól még 2 hét volt hátra mire áttört az első fogacska. Ha valamikor be tudsz kukkantani a szájába és előről az ínyében már ott dudorodnak a fogacskák akkor már annyira nem kell sokat várnotok rájuk.

Remélem tudtam segíteni.

2015. ápr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!