Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Van olyan baba, kisgyerek,...

Van olyan baba, kisgyerek, akiket a fogzáson belül csak az őrlőfogak kibújása viselték meg? A többi annyira nem? Mennyire viselte meg?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 21. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nalunk a fogzas egy olyan dokog volt ha nem latom h nott foga eszre se vettuk volna. Amikor az orlofogak kezdtek el kibujni azt eszrevettuk. Nyugosebb volt picit, az etvagya se volt olyan huuu de igazi, de nem volt veszes. Talan 2x laza volt estere es masnap reggeli kint volt a hegye a fognak. Nalunk a brutalis a nyalzas volt. 4 honaposan kezdte a nyalzast, 7honaposan jott ki total egyszerre az also ket foga, utana csak 10 honaposan kezdett a tobbi. Februarban volt 2 eves es kb 2 hete jott ki az utolso foga is! Nem volt semmi ejszakazas ezekkel, neha volt h nyugtalanabbul forgolodott de ennyi. Elmondhatom, szerencsesek voltunk ezzel. :-)
2015. ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kisfiamat még az őrlőfogak sem viselték meg. Úgy bújtak ki a fogai, hogy csak azt vettük észre, hogy na kinn van egy újabb...

Persze voltak nyugtalanabb, nyűgösebb napok, de annyira csak 1-1 alkalmi dolog volt, hogy nem lehetett a fogzás számlájára írni.

2015. ápr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kisfiamat egyik foga sem viselte meg. csak azt vettem észre, hogy kint van, max. egy kis nyűgőség fordult elő. Na de az örlőfogakat nagyon megszenvedte. Lázas volt vele, álmatlan éjszakák. Csak fájdalom csillapítóval bírt aludni. Olyan hasmenés, ha nem cseréltem azonnal már csípte is ki a fenekét. Ez is előfordult, véresre marta a fenekét a kaki, mert nem bírtam azonnal tisztába tenni. 4 napig üvöltött peluscserénél, mire helyre hoztam a popsiját.
2015. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!