Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A borostyán nyakláncnak van...

A borostyán nyakláncnak van kihordási ideje?

Figyelt kérdés
A lányunknak vettük, használhatom a fiamnak, vagy lejár valamikor a "szavatossága"?
2015. jún. 11. 12:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Ne rakj a gyerek nyakába semmit, mert megfullad! A borostyánlánc nagy kamu, nézz utána a neten!
2015. jún. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
Megfulladni nem fog de ez is csak eggy átverés. Igazi borostyán nem 3000ft... fiamnak is van de csak azért mert ajándékba kapta családtagtól de amúgy nem vettem volna meg neki. Szépen jönnek a fogai ritkán van rajta.
2015. jún. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Ezt én is mondhatom, hogy nézz utánna, hogy milyen jótékony hatásai vannak.

A lányunknak használt.

2015. jún. 11. 12:51
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

Honnan tudod, próbáltad nélküle?

Sógornőm nem használt, gond nélkül jöttek a gyerek fogai. Barátnőm használt, végig szenvedett kínlódott a lánya. Én 1 alkalom után eladtam, soha nem volt semmi baja fiamnak fogzáskor. Semmi nem kellett neki. Szóval gyerek függő, nem nyaklánc függő...

És ha ennyire tuti, akkor miért gyártanak fogzás könnyítő, enyhítő termékeket, szerinted?


De ha hiszel benne, akkor nyilván nincs lejárati ideje, mert a borostyán egy ásvány!!! Gondolj már bele! Mi jár le rajta szerinted???

2015. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha csak a kérdésre válaszolnátok.
2015. jún. 11. 12:58
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy ez miért fáj valakinek, hogy használ-e láncot vagy sem.
2015. jún. 11. 13:00
 7/25 anonim ***** válasza:
76%

A hülyeséged fáj.

Egy ásvány mitől "járna le"?

2015. jún. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Szavatosság miért lenne? Ez egy kő.


Amúgy b-azi nagy ott leszek, de tuti hogy valódi láncot vettél? Az nagyon drága. És ha valódit is vesz valaki, minek? Megfulladhat a gyerek, meg semmi, de semmi alapja nincs ennek az egésznek. Semmiféle bizonyíték nincs a lánc jótékony hatására.

Anyukát megnyugtatja, ennyi. Egy gyereknek vagy fáj, vagy nem fáj amikor jön a foga. Fiamnál észre se lehetett venni, lányom meg visított amikor jött a foga. Én vettem neki gélt a gyógyszertárban, rögtön jobb is lett neki.

2015. jún. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%

* nem ott, hanem OFF

sorry

2015. jún. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%
Mekkora böszmeség az a lánc te jó ég...de amugy nincs lejárata használhatod.
2015. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!