Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kaptam egy ismerősöl használt...

Kaptam egy ismerősöl használt borostyán láncot felmérjem tenni gyerekemre?

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Attól függ mennyire nyugodt a gyereked és hogy lehet-e még másik gyereked.


A gyerekek gyakran eltépik a láncot, gondolj bele, ha lenyeli vagy a légcsőbe kerül egy darab.


Ha nem félted a gyereked és még van időd másikat szülni, ha a mostani megfulladna véletlenül, akkor próbálkozhatsz.

2014. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
teljesen felesleges,mert a borostyánlánc állítólag átveszi a viselője rezgéseit, így már egy másik gyereken nem elsz hatásos. nekünk bejött alánc,imádjuk,soha nem veszem le a gyerekről másfél éve,bár be kell valljam,ez a gyerek rezgései magyarázat nekem már kicsit sok,de elhiszem. ha szeretnél használni sztem vegyél újat.
2014. okt. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Ezt az egész láncosdit hülyeségnek tartom. Ha te akarod, hogy a gyerekeden ilyen fiatalon ékszerezzen, akkor tedd rá.
2014. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

nekünk van. semmirevaló.. vagyis pontosítok: szép, ha a nyakán van.. de erre 3ezret pazarlás kidobni az ablakon.. de már mindegy : )

amúgy meg, biztonságos, a szemek egyenként vannak csomózva, nem fullad meg a baba, mondjuk én éjszakára azért levettem

2014. okt. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges.
2014. okt. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!