Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A borostyán nyakláncnak van...

A borostyán nyakláncnak van kihordási ideje?

Figyelt kérdés
A lányunknak vettük, használhatom a fiamnak, vagy lejár valamikor a "szavatossága"?
2015. jún. 11. 12:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%

Életveszélyes. Csak buta, tájékozatlan szülők tesznek ilyet a gyerekük nyakába. Világít a hülyeségük.


Olvass utána rendesen! Sürgősen!


EGy pár tipp, hogy ne pocsékold az időt a keresgélésre:

https://www.youtube.com/watch?v=G_OZRA430bc


https://www.youtube.com/watch?v=9LV7k5IXsTU&feature=em-uploa..


[link]

2015. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
98%

Régóta gondolkozom, hogy milyen vállalkozásba lenne érdemes fogni.

Most kezd körvonalazódni, hogy ilyen hülyeségeket fogok én is árulni, láthatóan sok mókus elhiszi és megveszi, használja. Jó marketingszöveggel meg némi "mágiával" a száraz kutyagumit is el lehet adni, ahogy látszik, felvevőpiac bőven van rá.

2015. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
97%
Normális ember nem forgalmaz olyat, ami gyerekek életébe kerülhet. A pénz nem minden. De tény, hogy egy woodoo-val a kutyaszart is eladod a primitív embereknek. Csak ne vonj be gyerekeket!
2015. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
96%

[link]


Nesze okostojás! Itt vannak a nagyon jótékony hatások.

2015. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
75%

Tuti nem jár le, ugyanis nagy kamu.

[link]


Amúgy egy több ezer éves ásvány (már ha arról lenne szó) hogy tudna lejárni, hmm?

2015. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
96%

Éljen a magyar oktatási rendszer! :)

Tényleg léteznek ennyire kétbites emberek?

2015. jún. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
75%
Mivel semmi hatása, kb. annyira tud lejárni, mint bármilyen bizsu.
2015. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Hát köszi. Már biztos jó napom lesz. Ezt azért nem vártam, hogy így beszéljetek velem.

Csak hasonlót mindenkinek.

2015. jún. 11. 15:34
 19/25 anonim ***** válasza:
71%
Második gyereket neveled és életveszélyben tartod őket felelőtlenségből vagy tudatlanságból, vagy olvasási lustaságból, válassz! Mégis, mit vártál? Dícséretet?
2015. jún. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
95%

Bocsi,hogy érdemben nem tudok válaszolni,de miért akarsz ilyet venni neki? Én szerintem eléggé veszélyes és sztem semmire sem jó.

Én nem vagyok valami hű de tapasztalt anyuka,sokszor elmentünk a bababoltba több ilyen lánc mellett és nem tudom.. Szerintem ez nem jó semmire. Én legalábbis nem hiszek benne.

A buta kismamáknak akarják eladni,aztán,hogy utána mi történik nagy ívben xarnak rá.. Én nem tartozom azok a butuska anyukákhoz így n nem is vettem a lányomnak. Nem tudnék nyugodtan aludni,hogy az a franc ott lóg a nyakába...

2015. jún. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!