Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ti mit csináltok a 2 óránként...

Ti mit csináltok a 2 óránként ébredő fogzó babával?

Figyelt kérdés
Én elkezdtem megetetni minden alkalommal, így legalább alszik egy kicsit. De gondolom ez nem jó módszer.
2015. nov. 24. 08:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
omg
2015. nov. 24. 12:20
 12/20 A kérdező kommentje:
értem, de azért amúgy más dolog azért megetetni éjjel mert éhes és más valami egész más miatt.
2015. nov. 24. 12:21
 13/20 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2015. nov. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
4,5 hónapos
2015. nov. 24. 12:34
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a fogzás miatt kel akkor én bevállalnám hogy két óránként szoptatom, ez úgyis max 1 hétig tarthat, ha utána már nem fog fájni az ínye nem fog ennyiszer kelni. Addig meg úgyis 1-2-szer felkel éjszaka amíg meg nem ér rá hogy átaludja.
2015. nov. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ó hát akkor még nagyon pici, mindenképp szoptasd éjszaka is, hiszen ennyi idősen még szükségük is van az éjszakai evésre is (fél éves korig). Ezt az időszakot ki kell húzni, tudom hogy fárasztó, de majd ha nagyobb lesz jobb lesz.
2015. nov. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Az utolsónak üzenem hogy persze, szoptatom éjszaka, csak eddig nem 2 óránként kellett hanem csak összesen 2x. Amivel bőven ki is egyeznék.

És hát az utolsó előttinek meg azt mondom, hogy remélem igaza van. Már volt egy ilyen hetünk és sehol semmi. De aztán jött egy nyugis hét. Ez így váltakozik?

2015. nov. 24. 12:48
 18/20 A kérdező kommentje:
(vagy az utolsó és az utolsó előtti egy és ugyanaz?:) )
2015. nov. 24. 12:55
 19/20 anonim ***** válasza:
Igen, ez így válatkozik és fog is még sokáig. Várható a gyakoribb ébredés akár elég hosszú nyugisabb időszak után a mozgásfejlődés belendülésével, ahogy megtanul mászni, majd ülni, éjjel álmában is nemegyszer gakorolni fogja és felébreszti magát pl. azzal, hogy nekimászik az ágyrácsnak, vagy vissza tud majd aludni magától, vagy nem, akkor segíteni kell neki:) Vagy amikor az értelme nyílik és egyre több ingert fogad be nappal, éjjel fel is kell dolgoznia azokat, de lesznek még frontok, stb. is:) Ez természetes, de tudom, hogy nagyon fárasztó. Kitartást, sokan végigcsinálták már, Te is képes vagy rá:)
2015. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szopival visszaaltatnám.
2015. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!