Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Akkus vagy elemes elektromos...

Akkus vagy elemes elektromos fogkefét érdemesebb venni?

Figyelt kérdés

Meddig bírja egy feltöltéssel az aksis,és mennyire jó az élettartama?

Ha elemes ,tartós elemet milyen sűrűn kell cserélni benne?

Aksis 2000 ft-al drágább Braun oral-b de nem tudom melyiket lenne értelmesebb megvenni...

előre is köszi



2016. aug. 15. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Paromnak akus van.kb 7eve hasznalja.altalaban a tolton van,azon "tarolja".oral-b vitality markaju.egyszer kellett szetszednie 3eve,valamit butykolt rajt es azota is frankon mukodik.
2016. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is akkus van, és teljesen jó már 2 éve, semmi gond nem volt vele, elég sokáig bírja, több napig. Úgy hallottam másoktól, hogy az elemes elég gyengus.
2016. aug. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is töltős van, azon tartjuk állandóan. Sok éve van ilyen, Oral-b, már a másodikat nyúzzuk belőle, nagyon jó. Nekünk annak idején azt mondta a fogorvos, hogy csak ilyet vegyünk, elemest semmiképpen.
2016. aug. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szuper :) köszönöm a válaszokat :)
2016. aug. 15. 10:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Mostanában kétlaki életet élünk. Németországban tartózkodunk, dolgozunk, de időről időre hazamegyünk Magyarországra, a házunkba. Így szinte mindenből kettő kell, ha nem akarunk minden alkalommal egy kisbusznyi holmival hazalátogatni. Itt akkus fogkefénk van, otthon elemes. Ég és föld a kettő, és ha egyszer tönkremegy az elemes, sohasem fogok még egyszer olyat venni.
2016. aug. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!