Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mii volt nálatok a tipikus...

Mii volt nálatok a tipikus fogzási tünet? MIből tudtátok, hogy akkor na most már a fogacska bújik ki?

Figyelt kérdés

Mit kellesz figyelembe vennem? Lassn 4 hónapos a babám.

Erősen nyáladzik, mindent a szájba szed,de legfőképpen az ujjait,az öklét. Híg a széklete is.


2016. szept. 13. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szenved és nincs étvágya. Ez már akkor jön elő, ha nemsokára kibújik a fog.

Ez még nem az.

2016. szept. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én mindig kiborító, vigasztalhatataltlan, agyonrasírt nap után láttam meg, hogy nicsak, kibújt egy fog.

szóval amikor szinte soha nem látott méreteket ölt a sznvedés, kínlódás, hogy már én sem bírom, abból tudom, hogy az fog lesz

PEDIG mindig is kenegettem amikor rágcsált korának megfelelő fogzáskönnyítő géllel, ill volt nagyon jól bevált nyeles fogínymasszírozója, de aznap soha nem jutott eszembe, mert mindig derült égből jött. szóval nem nyáladzott, semmi, nem is kenegettem már, csak sír, sír, megnyugszik, végre el tudok valahova indulni vele, és rá NEM jellemző módon, neki kezd üzletekben is, vagy sétaparkban, ahol pedig az ingerek mindig leszokták kötni.


így megfogadtam, a következő kiborulásomról a fogzásra kell majd tippelnem egyből.

2016. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a kérdésben szereplő tünet éhségnek is elmegy úgy ahogy. mindenesetre én már gélezném Dologéllel.
2016. szept. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiamnak az első foga előtt 2,5 hónapig volt tipikus fogzós híg kakija, mindent rágott, volt hogy picit vérzett is az ínye. Néha hőemelkedése volt. Az áttörés előtt 4-5 napig extra nyűgös volt, sokszor fájdalmasan visított, sírt. Pár nappal később kibújt a 2. Most megint híg a széklete 3 hete, hőemelkedése van majdnem minden este, de már átlátszik kicsit a bal felső 1-es, remélem nem kínozza sokáig. 11 hónapos
2016. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Többszöri híg széklet, hajnali kelés (bár ez mástól is akár) és még a babakocsit is harapja séta közben. Amikor etetem óvatosan veszi le a kanálról az ételt. Csak az alsó fogaknál állandóan a fülét piszkálja, tépi bár ez meg lehet inkább az alváshiánytól. (A felsőknél akkor sem csinálta ezt)

Meg persze nagyon nyűgös.

2016. szept. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam négy hós korától fogzásra gondoltunk (védőnő is), végül az első 7 honapos korában bújt ki. Az első kettőt szinte észre se vettük, csak kocogott a kanál. Na a második kettőnél minden játszott: híg szeklet, folytonos nyűgösség, (alig lehetett letenni vízszintbe, még játszani se akart!!) a nappali alvasok max fél óra után sirassal értek véget, éjjel 1/2 óránként kelt. Az utolsó 1-2 napban szinte nem evett, visszatért a csak anyatejre, abból is minimalisat szopizott.

Most varom az 5.et...hasonló tünetekkel. ha mar kitapintható az íny alatt, akkor kenegetem dologéllel, alvas közbeni feksirasoknal is.

2016. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!