Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, de...

6 hetes terhes vagyok, de aggódom mert nincsenek tipikus tüneteim a fáradtságon kívül. Ez normális?

Figyelt kérdés
Azt hittem úgy van mint a filmekbe hányás, hányinger stb. de nem érzek semmit, néha azt is elfelejtem hogy terhes vagyok, pedig tegnap voltam UH-n először és tényleg van pocaklakóm.

2014. márc. 25. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
8. hétig nekem se volt, aztán jött a hányinger, meg a többi. De ha nincs az is normális, főleg ha minden rendben van:)
2014. márc. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek vannak terhességi tünetei.

Sőt, vannak bizonyos terhességi tünetek, amik csak később jelentkeznek.

Nálam konkrétan a hányingeres, hányós korszak 7 hetes kismamaként kezdődött, tehát még neked is akár megjelenhet a következő héten.:)

És nálam például eleinte a fáradtság sem volt jellemző, mint nálad már most, hanem az nálam csak a későbbi hetektől volt jellemző.

Nálam, 7 hetes terhességi koromig csak a mellérzékenység volt az egyetlen tünet.

Szóval ami késik, nem múlik, de az is teljesen normális, ha ezután sem lesz más tüneted. Az, hogy valakinek nincs tünete, az nem jelent egyből gondot, bajt is.

Ahány terhesség, annyi fajta megjelenési formája van a tüneteknek.

2014. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
20 hetes vagyok és nekem sincs tipikus terhességi tünetem,eddig még a baba mozgását sem nagyon éreztem.Tegnap voltam én is uh-n és minden a legnagyobb rendben volt a picivel!!Van aki már csak a mozgásokat érzi!!Szóval csak nyugi örülj neki hogy eddig nem volt tüneted!!:) Boldog babavárást! :)
2014. márc. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, Nem mindenki hány terhesen. Én egészen addig semmit nem éreztem, amíg a baba meg nem mozdult. Se kívánósság, se rosszullét, semmi.
2014. márc. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj nekem mindkét terhességemnél csak annyi tünetem volt, hogy nem jött meg és nőtt a hasam. Pedig nem is egy neműek :)

Anyukám pedig bátyámmal és velem is mind a 9 hónapot végig hányta...

Nem vagyunk egyformák :)

2014. márc. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam !
2014. márc. 26. 05:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!