Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Betegség vagy fogzás?

Betegség vagy fogzás?

Figyelt kérdés
6 hónapos kisfiam karácsonykor beteg volt. Elkapta tőlünk a náthát. Elvittük az ügyeletre és kapott Fenistil cseppet, Cebiont, Steimart és persze orrszívás ezerrel. Kezdett jól lenni, mikor újévkor én ismét vissza estem. Babóka megint elkezdett tüsszögni, köhögni gondoltam megint elkapta. Hétfőn hőemelkedése volt, ezért elvittem a dokihoz és azt mondta, hogy kicsit piros a torka és egy picit meg van fázva. Panadol-baby szirupot javasolt. Az a gond, hogy szörcsög, de nem jön semmi ki az orrából. Pedig előtte hasznaljuk a Steimart. Köhögni meg tüsszögni már nem köhög, viszont nagyon nyáladzik. Szinte ömlik, ki is marta az állát amit Neogranormonnal kenek. Éjszaka vagy 10-15-ször felébred. Az alsó két fogunk meg van már, de ott csak nyálkás székletünk volt. Enni keveset eszik és persze nappal is nyűgös. Most akkor beteg vagy jön a foga? Nem tudom eldönteni, hogy miért kel fel, azért mert nem kap levegőt vagy csak fáj neki. Ma vettem neki Baby Luuf-ot hátha ettől jobb lesz.
2017. jan. 12. 13:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Már nem köhög és tüsszög :)
2017. jan. 12. 13:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogzáskor gyengébb az immunrendszer, ezért sajna simán lehet mindkettő.
2017. jan. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos simán együttjárhat a kettő. A kisfiamnak írt fel az orvos valami gyógyszertári kenőcsöt az állára és ér is valamit, amíg neogranormonnal kentem nem javult sokat. Neki pl betegségkor sose jött ki, csak ha foga jött.
2017. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szörcsög még, azt tudod tenni, hogy csepegtetsz fiziológiás sóoldatot az orrába szívás előtt (tengervizes orrcsepp, ugyanaz). Az egy kicsit feloldja a váladékot, talán könnyebben ürül. Mérd a testhőjét tájékozódás jelleggel. Ha nincs konkrét láz, csak hőemelkedés, akkor csak túl kell lenni rajta.
2017. febr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!