Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mi a leghatásosabb a piros,...

Mi a leghatásosabb a piros, hógyagos nagyon csúnya popsira?

Figyelt kérdés
Mindíg szép volt a bőre eddig a kislányomnak egyszer sem volt kipirosodás, vagy pelenka kiütés de most nagyon csúnya neki majdnem hogy vérzik. Azt olvastam hogy a fogzás miatt van de nem tudom elviselni gyors és hatásos megoldást szeretnék.
2017. szept. 10. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Kisfiamnak lett kétszer kakitól iszonyatosan vörös és érdes a feneke, pár nap alatt helyrejött úgy, hogy a sudocremet nagyon vékonyan (addig kenegettem amíg átlátszó lett a krém a fenekén) kentem rá, előtte pedig szellőztettem pár percig.

(Szerintem a világ legnagyobb hülyesége mikor azt mondják hogy vastagon kell kenni!!)

2017. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is a sudocremet ajánlom és hagyd szellőzni a fenekét.
2017. szept. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Vidd orvoshoz.
2017. szept. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.

Holnap tudom orvoshoz vinni.

2017. szept. 10. 14:19
 5/12 anonim ***** válasza:

Én kislányomnak is most volt hasonló, piros hólyagos, nagyon csúnya.

Nagyon sűrűn cseréltem rajta pelenkát, nem törlőkendőztem, hanem mindig langyos vízben megmostam, hagytam sokat szabadon szellőzni és én bepanthent kentem rá. Két nap alatt teljesen elmúlt.

2017. szept. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Amugy tegnap a babaolajtol mult el de vissza jott es megy rosszabb lett
2017. szept. 10. 14:25
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolso: pont ezt csinalom en is remelem sikerul. En felvaltva hasznapom a sudocremet meg a bepantent is.
2017. szept. 10. 14:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem annó a gyerekdoki mondta, hogy sima napraforgó vagy olívaolajjal kenjem, ha ennyire csúnya. A krémektől csk rosszabb lett, az olajtól meg másnapra meggyógyult. Hülyén hangzik, de működik.:)
2017. szept. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sűrű pelenka csere, 5 perces levegőztetés, akár vízzel megmosni, neugranormon. Nem zsíros, hagyja szellőzni a bőrét.
2017. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ahogy az 5-os irja en is igy csinaltam csak tegelyes neogranormont hasznaltam. Masnapra alig latszodott , h piros pottyos volt.☺
2017. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!