Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Akiknek a babájának durva...

Akiknek a babájának durva volt a fogzása (első pár fogak egyelőre) annak mindegyiknél durva volt? És meddig tartott? Mikkel enyhítette?

Figyelt kérdés
Mindig azt hiszem hogy csúcspontjára ért a szenvedése, de midnig tud rosszabbra fordulni...
2015. dec. 27. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nalunk 1 foga megindult 4-5 honaposan,azzal par hetig szenvedett,belenyilalt szegenynek sokszor. Gyogyszertari ecsetelo valt be,2x kapott ra fajdalomcsillapito szirupot,mert mar annyira sirt,fajt neki,hogy mar en is sirtam hogy nem tudok segiteni.


Ragokat nem szerette. Viszont a foga hiaba indult meg akkor,nem jott ki csak 1 evesen. Azzal az 1-2 foggal szenvedett es csak 4-5 hosan,a tobbi mar siman ment.

2015. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és milyen fájdalomcsillapítót adtál neki? meg mennyire huzamosan?
2015. dec. 27. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden fogát megszenvedte, sajnos nálunk semmi nem segített igazán. De egyszer kibújik mind.
2015. dec. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is ecsetelot hasznaltam es fajdalomcsillapitot. A legnagyobb lányomnal nagyon megviselte Ot is es engem is. Volt, hogy iszonyúan sirt húzogatta a fulet es belelazasodott. Vittem az ügyeletre, hogy tuti fulgyulladasa van de csak a foga volt (ezt az ejjel ügyeletre vivoset 4zer csináltuk meg a foga miatt. Mindenki azt mondta lázat nem, csak hoemelkedest okozhat. Nagyorloknel 39.7el mentünk ügyeletre es vizelet vizsgálat volt a kórházban azonnal es kutya baja sem volt). Ha jott a foga nem evett csak joghurtot kefirt tejfölt es frissen facsart gyumolcsleveket kapott. A masodik lanyommal százszor könnyebben ment. A harmadiknak ma jott ki a 2.foga de eddig O viseli a legjobban.
2016. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!