Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzás hányással, lázzal?

Fogzás hányással, lázzal?

Figyelt kérdés
7 és fél hónapos kislányom 2 hete szenved az első fogával eddig nem volt semmi baj csak annyi, eddig átaludta az éjszakát most nem de ez a legkevesebb. Ma délelőtt viszont 37 volt a láza délután 37.3 de most estére felment 38ra és hányt is ma. Lehetséges, hogy a foga miatt vagy elkaphatott valamit?
2018. aug. 17. 20:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és holnap mennék balatonra igaz csak 2 napra de nemtudom így elmerjünk-e indulni :(
2018. aug. 17. 20:24
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A fogzas legyengiti az immunrendszert, igy a baba aki fogzik hajlamos konnyebben osszeszedni a betegsegeket. A fogzasnak maximum ennyiben lehet koze a lázhoz, hányáshoz, de nem az a kiváltó oka. Önmagában lázzal nem rohannék a dokihoz, a hányás miatt azonban mindenképp megnéznetném (vagy legalább megnyugtattatnam magam telefonon az ugyeletessel)
2018. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A hányás semmi esetre sem tartozhat a fogzáshoz, bár egyébként én a hasmenést, étvágytalanságot és hőemelkedést sem sorolom ide, ezek a legyengült immunrendszer miatt vannak. Hányással én biztosan nem mennék sehova utazni, rota is terjed mostanában sok helyen, ráadásul a melegben hipp-hopp kiszáradhat.
2018. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hányás miatt jobb orvoshoz fordulni. Semmiképp nem balatoboznék vele.
2018. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez fertőzés, nem a fogától van. Én felnőtt ember vagyok, nem fogzok már, mégis másfél héttel ezelőtt benyeltem egy hányós-hasmenéses vírust. Lázam ugyan nem volt, de hánytam és ment a hasam. Ez egyértelműen fertőzés, valószínűleg vírusos és nincs köze a fogzáshoz.

Viszont semmi esetre sem kéne elmenni sehová most a gyerekkel. Adj neki probiotikumot, sok folyadékot és pihenjen sokat. Nem ez a nagy meleg, tűző nap kell most neki.

2018. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi baja nem volt azóta valószínű a körte miatt hányt pénteken de azóta se hányás se láz nem volt minden rendben van
2018. aug. 20. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!