Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Anyukák, tud erről valaki...

Anyukák, tud erről valaki valamit?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm mondta hogy augusztusban dupla családi pótlék jár az iskolakezdés miatt. Azt mondta augusztus 27.-én jönne.

Ebből mi igaz?

Nekem 4 hónapos a fiam azaz még nem kell ovis/iskolai kellékeket venni neki, ilyenkor ugyanugy dupla? Vagy jön a megszokott rendben?

Nekünk jön sms a telefonra de igy nem tudom mire számíthatok.


2019. aug. 2. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Azt nem tudom igaz-e de ha igen akkor nyilván csak az iskolás korú gyerekekre...
2019. aug. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön dupla, csak augusztus végén utalják a szeptemberit. Tehát a szeptemberit kapod meg hamarabb.
2019. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem dupla lesz, augusztusban azert jon 2, mivel szeptemberben nem lesz csaladi. ugye augusztus elejen kapjuk a juliusit, szeptemberben kene kapni az augusztusit. de a sulikezdes miatt most az augusztusit megkapjuk augusztusban, szeptemberben nem utalnak. a kovetkezo oktoberben jon.
2019. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A duplat ugy ertem hogy augusztusban erkezik 2x, az augusztus szeptember es a szeptember kimarad. Igazabol ez nem szamit csak kivancsi voltam igaz e, nem olyan megbizhato a baratnom es szeret ferditeni.
2019. aug. 2. 18:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden évben így van, szeptember eleje helyett augusztus végén jön a családi pótlék és a gyes/gyet. A csed, gyed normál időben.
2019. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden ev augusztusaban es decembereben igy van.
2019. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Boldog idők voltak, amikor tényleg dupla volt :)
2019. aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a megerositest :) csak kivancsi voltam, nekem elso babam igy nem tudom meg persze azt sem hogy csak sulisoknal van e igy.
2019. aug. 2. 20:43
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, gondolkodj logikusan. Szerinted ha valakinek van ovis meg iskolás is, annak felét így, felét úgy utalják? :)
2019. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs duplázás, csak előbb utalnak.

Ahogy előttem is írták.

2019. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!