Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Veszélyeztetett terhesség...

Veszélyeztetett terhesség miatt táppénzen vagyok, ilyenkor szokták ellenőrizni, hogy otthon vagyok-e?

Figyelt kérdés
Ha igen, mégis hogy történik? Ha csöngetnek és nem nyitok ajtót, felhívnak telefonon, vagy rögtön visszaélésnek minősítik? Nyaralni nem fogok így nyilván, de ha elmegyek apró ügyeket intézni, az csak nem bűn- ameddig nem vagyok szigorú ágynyugalomra ítélve.

2019. aug. 21. 09:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%

Kár volt lepontozni. Tessék megnezni egy tappenzes papírt, rajta van, hogy fekvobeteg, jarobeteg, meddig járhat ki. Amúgy érdekelne, hogy a veszélyeztetett terhes, aki fekvobetegkent van felvéve tappenzes, az ugyan hogy, hova és minek jár ki.


V. pont amugy: [link]

2019. aug. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
40%
De ha járó betegként vagyok akkor nyilván nem csak abban a pár órában fogok kimenni. Amikor egyszer azért vagyok tp mert a munkahelyem nem enged dolgozni. Az egy dolog hogy törvényileg muszáj ráírniuk, de attól nem fogom azt lesni 9 hónapig H jajj nehogy máskor menjek valahová
2019. aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
57%
12, ha azért vagy táppénzen, mert a munkahelyed nem megfelelő egy terhesnek, akkor így is, úgy is táppénzt csalsz (ráadásul hülye is vagy, mert a távolléti díjjal lehet jobban járnál), akkor az már ugyan mindegy hogy betartod-e az egyéb szabályokat... ;)
2019. aug. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%
A munkahelyen az üzemirvos papírt állított ki róla, hogy veszélyes munkakörnyezet miatt vegyenek engem táppénzre. Ez ott így működik. De hagyjuk is. Te olyan baromi okos fajta vagy. Legyen igazad. Mocskos táppénz csaló vagyok. Most boldog lehetsz
2019. aug. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
57%
Nem járkálnak ki házhoz sajnos. Néhány helyen nem ártana, ha kimennének és megnéznék amúgy. Nem csak a terheseknél, hanem a kamu táppenzeseknél is, akkor sokkal több táppénzcsaló mehetne szépen dolgozni visszafele....
2019. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
43%

15# Neked mi közöd ahhoz ha valaki ok nélkül van otthon? Bánja a te pénzed vagy bármi? Mindenkinek a saját ügye/baja ha otthon marad kevesebb pénzért,mint amennyiért dolgozhatna is.

Üdv : Egy anno veszélyeztetettként otthon maradt anyuka.Bár én nyomós indokkal,de nem érdekelt sosem az aki csak úgy puszira maradt otthon

2019. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk rendszeresen jártak ki ellenőrizni a tappenzeseket. A cég kérheti az ellenőrzést, jogában áll.
2019. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
53%
Két éve, tartós tp alatt a terhesgondozóba behívtak " felülvizsgalatra". Kb csak megjelennem kellett és kész. 24 héttől voltam tp- n, most 8 héttől, mert trombózist kaotam.
2019. aug. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!