Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyed alatt tappenz. A munkalto...

Gyed alatt tappenz. A munkaltom nem tud errol a lehetosegrol mit mondjak neki? hogy ne is tunjek tul tolakodonak de tudjam igenybe venni a tapenzt

Figyelt kérdés
2019. szept. 9. 11:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
sziasztok... hát mondtam a munkaltatómnak ..azt mondja hogy intezzük de a szabadsag kidasrol nem volt szó .kerdeztem hogy nem e kell hogy szabit vegyek ki ? azt mondta nem ..ahoz nem kell hozza nyuljunk,most mit csinaljak?
2019. szept. 12. 08:00
 12/12 anonim ***** válasza:
30%
Működhet szabi nélkül is, ha a munkáltató korrekt és tényleg aktív állományba vesz. Viszont én a saját esetemből kiindulva ragaszkodnék legalább 1 nap szabadsághoz, nekem is azt mondták intézik, aztán mégsem, ha hagyom magam és nem járok utána nem kapok táppénzt csak GYESt. Ajánlom Facebookon a TB-kisokos kismamáknak csopit, ott szakértők tudnak segítenib🙂
2019. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!