Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Más is tolakodónak érzi a...

Más is tolakodónak érzi a benzinkúton a kutasokat?

Figyelt kérdés

Általában a Shellnél szoktam tankolni de van ahol még ki se szálltam az autóból már le van tekerve a betöltő kupakja.

Szoktam mondani, hogy köszi tankolok én és erre általában mindig valami flegma grimasz a vége részükről. Egyrészt nem szeretem ha más hozzányúl a kocsihoz, másrészt nincs mindig arra 200 Ft-om, hogy borravalót adjak mivel mindig kártyával fizetek.


2019. ápr. 14. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem a flegma grimaszt csak beképzeled, de amúgy engem is szokott idegesíteni, próbálok minél hamarabb kiszállni, dehát tényleg van, amikor már azonnal ott terem, és kérdezi, hogy segíthet-e.


sajnos ez ilyen, a felettesek elvárják, hogy haladéktalanul ugorjon és tukmálja magát, ha placcra van beosztva...

2019. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak a felettesek.

Van ahol ebből áll a fizetés, minimálbér, a többiért meg ugráljon meg, gondolja a főnökség.

2019. ápr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért nem szoktam shell kúton tankolni, ott a legfeltűnőbb ez. Én sem szeretem, ha más tankol, ezért udvariasan megköszönöm a lehetőséget és közlöm, hogy megoldom magam, ebből szokták érteni, hogy nem kérek segítséget, de egyszer egy mobil petrol kúton egy kutast 4 finom kérés után ötödjére az anyjába elküldve sikerült megértenie, hogy ő az én kocsimhoz nem fog hozzáérni.

Amúgy mol vagy omw kúton tankolok, ott ha meg is kérdezik, meg szokták érteni, hogy magamnak szeretnék tankolni.

2019. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem is zavarnak, de úgy veszem észre, hogy egyre ritkábban jönnek oda hozzám. Mondjuk ez lehet a kinézetemnek is köszönhető. Illetve én OMV-hez járok, lehet ott más a politika.
2019. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érzem annak. Odajönnek, megkérdezik tudnak-e segíteni, mondom hogy megoldom és mennek tovább.
2019. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem is zavar, de mivel nem rajtuk múlik, így udvarias visszautasítással el van intézve a dolog.

Az én kocsimhoz még sosem nyúltak egyébként. Se shellnél, se máshol.


Ugyanilyen téma a bolti pontgyűjtő kártya "Pontgyűjtője van"? Ott sem a kasszáson múlik, szegénynek muszály megkérdeznie. Ám erre van módszerem: külföldinek adom ki magam: négy-öt nyelven tudok köszönni, sosem kérdeztek még vissza az adott nyelven a pontgyűjtőre :-)

2019. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!