Kirugtak, de lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Nehany honapja prbalkozunk a babaval, kb. egy het mulva tudok eredmenyeket, azonban a heten kirugtam. Tajekoztattam a lehetseges terhessegrol a fonokom is a kirugaskor. Ugy tudom, hogy terhes noket nem bocsathatnak el. Az en esetemben jogosan jartak el ha pozitiv erdemenyt kapok? Meg nem jartam utana jobban, amig nem aktualis, de azert gondoltam hatha tud valaki ilyen esetrol, hogy mikent jarnak el.

Koszi a valaszokat.



2020. ápr. 19. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
csak akkor véd a törvény, ha már a kirúgás elótt kimutatta orvos az élő embriót. Lehet hogy terhes vagyok-ra senki se tartja vissza a főnököt!
2020. ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Első kommentelőnek igaza van "Sajnos"
2020. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meg lehet nyerek a lottón. De csak akkor tudom meg, mikor kihúzták.


Kb .


Remélem érted a lényeget!

2020. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

"ha a felmondás pillanatában nem tudtál még róla, hogy babát vársz, s emiatt nem tudtad tájékoztatni a munkáltatódat, de utólag megtudod, akkor is életbe lép a védelem. "


Forrás:

[link]

2020. ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Ezzel így nem érsz semmit. Első jól leírta, a munkahelyen nem csak be kell jelenteni hogy "főnök lehet terhes vagyok" hanem azt bizony orvosi papírokkal kell alátámasztani. a törvény csak ilyen esetben véd.
2020. ápr. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
A 4.-nek van igaza. A felmondási vedelem visszamenőleg is el ha a munkavallalo terhes és a felmondás pillanatában még nem tudta. De ez csak és kizárólag rendes munkáltatói felmondásra érvénye s, rendkívülire, vagy közös megegyezésre nem
2020. ápr. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Ha 1 het mulva csinalhatsz tesztet, akkor meg nem vagy terhes, kirughat.

Ha mar van pozitiv teszted, es 1 het mulva mesz dokihoz, akkor mar nem.

2020. ápr. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

7!


A felmondási vedelem a számolt terhesség kezdetétől él... Magyaran az utolso menstruáció első napja. Ha ez a kirúgás előtt volt, vagy azon a napon, akkormvedett lesz a kerdezo, ha utána volt, akkor nem lesz védett.m

2020. ápr. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valszokat. Azert mondtam, hogy lehetseges a terhesseg, mert a fonokom azzal a modattal inditott, hogy “remelem terhes vagy”. Azt en is tudom, hogy a lehet nem biztos.



Szoval ha jol ertem volt egy jo munkam, ami lehetove tette, hogy vegre gyereket vallajak, erre kirugnak, ha tehes vagyok nem ved torveny, de alkalmazni se fog igy senki...

Szuper lesz ez az ev. 😁

2020. ápr. 20. 08:49
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jól érted. Ha terhes vagy és akkor is az voltál ah orvos számításai szerint, amikor kirúgtak, akkor védett vagy.
2020. ápr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!