Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Babaváró hitelt igazolt már...

Babaváró hitelt igazolt már valaki terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen sehol nem találom a folyamatát ennek. A Várandósgondozási kiskönyvet tudom ,hogy be kell mutatni, de gondolom van valami nyomtatvány is, vagy valami. A bank oldalán nem találom ( takarék) de lehet csak én vagyok béna. Mindenképpen most szeretnénk még igazolni a babát, születése előtt. Már felvettük a hitelt, úgyhogy már nem annak a folyamata érdekel, csak az igazolás.

#terhesség #takarék #várandósgondozás #Babaváró hitel #babaváró igazolás #terhesség igazolás #várandósgondozási kiskönyv
2020. ápr. 30. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyász állít ki egy igazolást, hogy a terhesség betöltötte a 91. napot. Arra lesz szükség.
2020. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a várandós kiskönyv kellett csak a szülés várható időpontjával, talán 7. oldal. A bankban még ki kellett tölteni egy papírt, azt ott adták.
2020. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Van egy igénybejelentő amit ki kell tölteni a bankba és kell a születési anyakönyvi meg minden amit kaptatok.
2020. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A 91. Napos igazolás megvan, illetve a várandósgondozási kiskönyv is ki van töltve. A többi papírt akkor nem tudom kitölteni előre ha jól értem. Remélem elég lesz ha csak a férjem megy, elvileg most a babaváró igénylését is intézhetik a férjek egyedül, remélem akkor ezt a részét is. Köszönöm szépen a segítséget!
2020. ápr. 30. 14:51
 5/9 A kérdező kommentje:
#3-as válaszolónak: a baba még nem született meg, de már betöltötte a 12. Hetet. Mindenképpen most szeretnénk igazolni, hogy ezzel se legyen később teendő, csak a baba iratait kelljen bemutatni.
2020. ápr. 30. 14:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Elég a doki igazolása, nincs rá formanyomtatvány. Legalabbis OTPnél.
2020. ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ersténél elég volt a kiskönyv, a lényeg az volt, hogy benne legyen a szülés várhatò időpontja és rajta az orvosi bélyegző. A 91 napos az adòkedvezményhez kell.
2020. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%

Miért kell lepontozni? 😂😂😂


Ha nincs formanyomtatvány az adott banknál akkor nincs, a Khnál van és pont mivel " a 12. hetes magzat nélkül folyósították" magyarul gyerek nélkül lett folyósít a ezt kell igazolni, hogy van ergo a 12. Hetet akk betöltötte... Ahol nincs nincs,de a kisköny 100 hogy kell..


Pontozzatok akkor le sok IQ csökkent. 🤦🤦

2020. ápr. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget mindenkinek! ❤️
2020. ápr. 30. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!