Mikor igényeljem a GYEST?

Figyelt kérdés
Augusztus 11-én jár le a GYED. Ha szeretném, hogy szeptemberben már kapjam a gyest, elég megigényelnem 11-én vagy lehet/érdemes előbb?
2020. júl. 22. 02:44
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Én is tegnap most igényeltem, nekem azt mondták, utólag lehet csak igényelni, tehát neked augusztus 12-tol, én akkor vinném be a papírt is.
2020. júl. 22. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, szóval én is most (tegnap) igényeltem meg? 🙂
2020. júl. 22. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
M3g lehet igényelni most is, csupán kezdő dátumként azt a napot kell ráírni, amikortól járna, tehát neked augusztus 12.
2020. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg lehet igényelni bármikor augusztus 12.-től és a legjobb ha még előtte különben ha a GYED lejárta után igényeled akkor késedelmi eljárásként kezelik és tovább tart a folyamat. Ha van ügyfélkapus felhasználód akkor Eügyfélen 5 perc kitölteni és online beadni a nyomtatványt, nekem 2 nappal rá jött is az e-mail a határozatról.
2020. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Megigènyelheted már most is, de augusztusban is ráèr. Mire szeptember elejèn utálni fognak, addigra el lesz bírálva.
2020. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor így is, úgy is megkapom időben.

Csak azért aggódtam, mert a munkanélküli segélyen hetekig ültek.

2020. júl. 22. 18:00
 7/8 anonim ***** válasza:
igényeld csak meg most. fejetlenség van a máknál a hosszabbítások miatt, volt olyan ügyfelem akinek most is kiutalták pedig áprilisban volt 3 a gyereke. Szóval inkább előbb. Annyi, hogy kezdő dátumnak aug 12-t írj be
2020. júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne akkor igényeld meg. Egyáltalán nem biztos, hogy hamar elbírálják és lehet csak az októberivel együtt kapod meg. Ha biztosra akarsz menni akkor most intézd el.
2020. júl. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!