Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Büntetnek, ha a gyet-et nem...

Büntetnek, ha a gyet-et nem időben mondom le?

Figyelt kérdés
8órában kezdtem új munkahelyen dolgozni, kb egy hónappal a covid előtt. Mikor bezártak a sulik, át kellett kérnem magam 4órába. Most elseje óta ismét 8-ban dolgozom, viszont szerződés-módosítást még nem irattak alá, a területvezető -szerintem- elfeledkezett róla, amúgy is heti 1-2 alkalommal látogat el hozzánk. Már letöltöttem a lemondónyilatkozatot, ki is töltöttem, de dátumot még nem írtam rá, mert nem tudom, hogy visszamenőleg iratják-e alá velem a módosítást, vagy majd az akkori dátummal. Nem szeretnék elesni majdnem egy havi gyettől, lenne helye. Ha esetleg 1.-jével iratják alá a módosítást mondjuk 22.-én és én akkor intézem a lemondást (úgy tudom 15 munkanap van rá), megbüntetnek érte, vagy csak vissza kell fizetnem azt az összeget? Köszi az esetleges válaszokat!

2020. aug. 16. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia.Megkérdezhetem hogy honnan töltötted le a lemondó nyilatkozatot,illetve hogy benyújtható-e online?
2020. aug. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem büntetnek, de vissza kell fizetned azt az összeget.
2020. aug. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!