Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kiírhat a doki táppénzre...

Kiírhat a doki táppénzre ilyen munka mellett?

Figyelt kérdés

6 hetes terhes vagyok, jövőhéten megyek orvoshoz. Napi 8 órában dolgozom, egész nap állok egy varrodában. Van, h cipekedni is kell, de nem olyan nehezek az anyagok.

Mire számítsak? Dolgozhatok tovább vagy ebből táppénz lesz?


2020. okt. 1. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Meséld el hogyan estél teherbe.
2020. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Ez rajtad is múlik. A doki amúgy ajánlást ad ki, amit neked nem muszáj betartanod, ha úgy érzed bírod. De függ a cégtől is. Sok helyen nem engednek vagy könnyített munkára tesznek. Pl ülni. Nem derül ki szeretnél e dolgozni vagy nem. Alapvetően emelni nem nagyon emelhetsz, de azért nem vagy nyomorék szóval ilyen pár kiló nem probléma ha amúgy minden rendben.
2020. okt. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első, hülyén fejeztem ki magam 😂😂

A 8 órát végig állom. 😂

Szeretnék dolgozni persze, nincs panaszom. Úgy érzem tudom folytatni a melót,ameddig a cég is engedi.

Köszönöm

2020. okt. 1. 18:40
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Én korábban varrodában dolgoztam irodában, és a varrónők általában egyből táppénzre mentek, amint kiderült a terhesség. Mondjuk pont emiatt a tulajdonos egy idő után elkezdett idősebb, már gyerekes nőket preferálni felvételkor. Persze mindkét oldal érthető.
2020. okt. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Akkor kérdező, próbálj meg könnyítést kérni. Ülő munkát. Azt azért ha nem is végig de egy darabig biztos tudod csinálni. Aztan ha már nem fersz be a géphez a pocakodtól raersz elmenni táppénzre.
2020. okt. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
Az aktus is állva történt?
2020. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat 😉
2020. okt. 1. 18:46
 8/11 A kérdező kommentje:

6os igen, a varrodában munka közben 😂😂😂

Neked nem volt még egy rosszul megfogalmazott mondatod soha?

2020. okt. 1. 18:48
 9/11 anonim ***** válasza:
97%

Én nem értem ezt a poént, amit az első nyomat.

Percekig gondolkodtam rajta.

2020. okt. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11%
És rájöttél?
2020. okt. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!