Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Szülést követően csed, gyed...

Szülést követően csed, gyed meg társainál jár a munkahelyről a szépkártyás kifizetés ugyan úgy?

Figyelt kérdés
Ilyenkor nem dolgozol, akkor automatikusan az egyéb ilyen átutalás sem történik meg???

2020. okt. 22. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem jár.
2020. okt. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell nézni a munkáltató által írt cafeteria szabályzatot. Munkahelyenként eltérő.
2020. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen már a táppénz alatt sem jár. Biztos infót a munkahelyed Cafeteria szabályzatában találsz csak, mert ez cégfüggő.
2020. okt. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most lesz szep kártya kifizetés, és csak a számfejtés napján aktív dolgozók kapják, vagyis aki betegszabin van épp aznap az igen, de a tartósan távollévők (cseden, gyeden lévők nem).
2020. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tubarózsa ***** válasza:
100%
Munkahely függő. Én pl CSED,GYED idejére (amig otthon voltam) az éves kafetéria keret felét kaptam. (Mindenki igy kapja nálunk aki CSED-/GYED-/GYES-esen van)
2020. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kaptam már a táppénz idején sem. Illetve véletlenül elutalták, de kaptam fizetési felszólítást hogy utálják vissza.
2020. okt. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jár.
2020. okt. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!