Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Van valami teendőm ilyenkor?

Van valami teendőm ilyenkor?

Figyelt kérdés
Kislányom betöltötte a 2őt,nem megyek vissza dolgozni,itthon maradok vele. Kell v.mi papirt kitölteni,leadni,beadni stb? A munkahelymen szóltam már rég h nem megyek vissza. Vagy v.mi kérvényt vagy mot,hogy adják ki a szabijaim bagy nem tudom. Es akkor ha kiadnák akkor mi lenne? 1 hónapig rendes fizut kapnék? Vagy ezt nem ilyenkor kell?

2020. nov. 25. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szabit akkor tudsz kikérni ha kéred a fiz nélküli szabadsagod megszüntetését. De akkor utána megint kene kérned fiz nelkulit ha lejár a szabid. En inkább tartogatnam az ovi beszoktatasra a szabikat. Meg akkor meg a GYES lejárta után plusz 1-2 hónapot tudsz otthon maradni mielőtt visszamennel dolgozni (nem tudom, mennyi szabid gyűlt fel, csak kb)

GYES-t kell megigenyelned a MÁK-nál, mert azt nem a munkahely folyósítja. Kb ennyi.

2020. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. nov. 25. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!