Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » GYES mellett mennyit keresel?

GYES mellett mennyit keresel?

Figyelt kérdés

A munkahelyemről felhívtak nemrég, hogy szeretnék nagyon ha visszamennék, mert nincs emberük és nagyon nagy gázban vannak, mivel már 2-t töltötte február elején a fiam így gondolták hátha mennék, mert nagyon kellek sos.

Kérdezték mennyi lenne a bérigényem, mennyiért mennék vissza, találjam ki úgymond én és válaszoljam meg nekik a héten emailben.

2 éve kereken nettó 200-at kerestem mikor eljöttem, irodai munka, elvárás diploma, angol nyelvtudás.

Bölcsiben érdeklődtem ma fel is vennék azonnal van helyük mert már tavaly feliratkoztunk várólistára, és most mehetne is, viszont havi 20e térítési díjas.

Ti mennyit kérnétek a helyemben? Ti mennyit kaptok GYES mellett? Van felső határa a gyes miatt a keresetnek, vagy nincs?


2021. febr. 17. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Kotelesek ok ajanlatot adni, es kotelesek legalabb annyit enelni, mint amennyit a tobbi hasonlo pozicioban levonek emeltek az eljult ket evben ( ha volt eves beremeles a cegnel)

A GYES egyaltalan nem szamit ebben az esetben, normal rendes fizetest kell kapnod. Ha netto 200at kaptal ket eve akkor kb 300 ezer beuttod lehetett. Annal mindenkepp tobbet kell ajanljon a ceg, ha eneltek bereket az elmult ket evben. Ha nem teljes munkaidoben mesz vissza, akkor is!! Csak akkor nyilvan arányosan csokken a bered, pl a fele 20 oraban.


Gyes mellett mindenki normalisan kap fizetest, nem szamit hogy gyes-en van!!!! Ne hagyd magad atverni

2021. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ja, ők nem mondták, hogy nem normális a fizetés, azt mondták normál kereteken belül most bármennyit hajlandóak adni, tehát egyértelmű, hogy többet akarnak.

Csak engem érdekel, hogy akkor bármennyit mondhatok, nincs a gyes mellett felső határa a keresetnek? Kérhetek akár nettó 500 ezret is, akkor is jár a gyes? Nyilván nem annyit fogok mondjuk.

2021. febr. 17. 22:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha eddig 200 volt és annyira nagyon kellesz, 300-at biztos mondanék :D
2021. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyes akkor is jarna, ha nem dolgoztal volna soha egy percet sem.
2021. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Most mondj sokat, mert ha már van elég emberük, akkor már sosem akarnak emelni, de ilyenkor lehet nagyot szakítani. Inkább mondj sokat, max azt mondják na az sok, mit veszíthetsz? Mondanék 350-et, maximum lealkudnak valamennyit.
2021. febr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Netto 200 az brutto 300 kb. En biztos kernek brutto 450 korul.
2021. febr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Én gyes mellett bruttó 800 ezret keresek, köszönöm kérdésed.
2021. febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha volt bruttó 300 ad 2 éve akkor mondjuk kalkulálj 10% éves emeléssel, most olyan bruttó 375 lenne a béred, ha a 2 évben dolgoztál volna, szerintem írj bruttó 400-at,aztán maximum adnak ajánlatot 350-375 között... (Egyébként elég jól jársz, mert engem mikor vissza vettek 3 év múlva, a 3 évvel korábbi béremmel vettek vissza ami akkor már csak kB minimálbérnek számított, bér rendezés meg mindig csak év elején van, így azt az évet elég gyenge fizetésért dolgoztam, és utána is kevesebbet kaptam, mint a többiek mert százalékosan viszont nagyobb emelést kaptam, ami összegre jóval kisebb lett.)
2021. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
Ilyen feltételekkel a reális bér a brutto 600ezer minimum.
2021. febr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg ne mondj sokkal többet, mert lehet, hogy inkább felvesznek mást kevesebbért, aztán jövőre, mikor visszamennél, elköszönnek tőled.
2021. febr. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!