Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszotok újszülöttetek...

Mennyit alszotok újszülöttetek mellett?

Figyelt kérdés
Az enyém 5 napos és 3 óránkéntnkelünk, 20-20 perc szopi. Ti?
2017. máj. 16. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk napközben szintr szopi az egész nap... 4 hetes a kislányom,mindenre a cicit használja,már mindent megpróbáltam a cumit és a cumisüveget nem fogadja el egyáltalán. Cserébe viszont az éjszakák viszonylag nyugodtak. Fél kilenckor elalszik,hajnal 2kor kel enni,utána 5kor és reggel 8kor ébredünk. De többször volt,hogy a 2 órai szopi kimaradt,szóval legalább aludni hagy...
2017. máj. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 8 hetes koráig egyszer kelt, olyan 3 óra körül, onnantól pedig átaludta az éjszakákat, szóval én aludtam rendesen mellette. Ő 3 hetes korától tisztán tápszeres volt, lehet ez is hozzájárult a jó alváshoz.
2017. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én kivételesen kérdezhetek, mert még csak terhes vagyok?

Kérdező, 20 perc után vissza is alszatok rögtön? Nem kell pl. pelenkázni meg fejni, amivel elmegy egy csomó idő?

Köszi, és bocs, hogy kérdeztem!

2017. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszer kelt éjszaka igaz tápszeres.most 3 hósan átalussza az éjszakát.

Utolso válaszoló:ha annyi tejed van Úgyis lefogod fejni mert fájni fog a melled és be fog durranni.

És igen a gyerekvállalással ez is jár h néha 1orat is fent vagy akár éjszaka.

Eleinte én is fejtem nem volt jó érzés félkómásan.

Illetve ha szaporító fejest akarsz akkor még jó is ;)

2017. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

2 hetes.

Este 8-kor lefekteti a férjem aludni, reggel 9 körül ébred.

Szóval éjszaka annyit alszunk, mint a pici előtt, napközben pedig van, hogy elalszok mellette délután, de még nem igazán érzem azt az őrült fáradtságot.

2017. máj. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!