Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mikor és hogy igényeljem GYED...

Mikor és hogy igényeljem GYED után a GYES-t?

Figyelt kérdés

Pár nap és lejár a GYED , ezalatt vagy lejárta után kellene igényelni valamint hogyan hol?

Köszönöm.



2021. aug. 16. 07:22
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Erdemes lett volna egy hónappal a lejárat előtt megigényelni, hogy ne legyen kiesés. A munkahelyeden kell leadni a papirokat, majd ők továbbítják.
2021. aug. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Lassacskán olvasgatok utána gyerek mellett, most tudtam meg.

Munkahelyem nem kifizetőhely így nem sokmindent intéztek ez esetben úgy tudtam, nekem kell.

Most úgy tűnt ügyfélkapun itthon is igényelhetném de meg nem volt idom

Utána olvasni .

2021. aug. 16. 07:38
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
A gyest nem a munkahely intézi. Ügyfélkapun is lehet igényelni, vagy bemenni a közeli kormányablakba, és ott intézni.
2021. aug. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

3!


Vagy de.


"A GYES iránti igényt a lakóhely szerint illetékes megyeszékhely szerinti járási hivatal ügyfélszolgálatán vagy – nagyszülő kivételével – amennyiben az igénylő munkahelyén működik családtámogatási kifizetőhely, akkor a kifizetőhelynél lehet igényelni."


[link]

2021. aug. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ugyfelkapun online beadható űrlap közt nem volt GYES csak gyermekgondozási segély amivel majdnem összekevertem


A letölthető urlap közt van a gyermekgondozást segítő ellátás

Csak azt ugyfelkapun hol lehet beadni vagy ezek szerint azzal kormányablak a menni leadni..

2021. aug. 16. 09:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mindkettő. A segély a régi megnevezés.
2021. aug. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6# de ez két külön megnevezés és egy oldalon szerepel egyik az online beadhato közt

Másik a letölthető közt másik névvel

Akkor hogy írják vagy találják ki ezt ha 2 neve van. Én már teljesen össze vagyok zavarodva , pedig csak 1 órája foglalkozom a témával


[link]

2021. aug. 16. 09:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Gyest-t nem a munkáltató intèzi. Ügyfèlkapun be tudod küldeni, írja is a link amit brmásoltál, hogy a gyesrmekgondozást segítő ellátás gyomtatványt kell kitölteni.

Ès bőven időben vagy. Mire esedèkes lesz, elbírálják.

2021. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na megnèztem. Szóval az online beadható kèrelmeknèl valóban gyermekgondozási segèly elnevezèssel fut. Az ugyanaz, azt töltsd ki, ès küldd be.
2021. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget . Kitöltöttem és beadtam online, de szükség volt egy-két pont értelmezésénél azert a 1818.
2021. aug. 16. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!