Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Németországban milyen pénzbeli...

Németországban milyen pénzbeli ellátást igenyelhetek , ha terhesen megyek ki, és ott szülök? Többi lent

Figyelt kérdés

Párom kiment egy hónapja, én 20 hetes vagyok.. Szeretnék utanamenni, egyrészt mert így egyedül fizetem az itthoni albérletet,és hát külön vagyunk.Itthon én dolgozom régóta, viszont bármikor felmondhatok így terhesen, akkor a fizetésem 60 százalékát kapnam szulesig .


Kérdésem az lenne , ha kint szülők milyen ellátásra számíthatok amíg nem dolgozhatok ott kint ( nem tudom hány év kint amig a gyerekkel otthon maradnak)

Illetve érdemesebb e itthon maradni , és az itthoni támogatásokat megkapni, majd akkor menni..

?

Bár ennek a hátulütője , hogy ennyi időt egyedül itthon lenni , egy újszülött el , azt gondolom egyiküknek sem lenne jó ...



2021. nov. 15. 19:04
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

/20 anonim ***** válasza:

100%

Még ha csak a pénzéhség lenne, de buts gyerekes is haha, na!! Ennyi ésszel mit tanul majd az a szerencsétlen gyerek az anyjától. Abból a pénzből meg ha szerencséd van, kijön a popsitörlő hogy kitöröld vele ...



Te nem vagy tisztában a dolgokkal , de azért egyből lenezoen , okoskodás tolod már rögtön a kérdés láttán, aztán arra nem vagy képes , hogy kovetkeztess a válaszokból , ( pl akik tapasztalatból beszélnek) és csak ocsarolsz tovább , mert csak ......

2021. nov. 18. 23:16
 22/25 A kérdező kommentje:

Mekkora penzehes liba vagy te... Jatszod itt a hattyú halalat, az én parom sved baszki mégse nyavajgok ennyit ráadásul eszem ágában sincs svedorszagban is pénzért kuncsorogni, majd pont azért fizetnek neked hogy oda szulj.



Nem , nem azért fizetnek te ........ ! Hanem mondjuk tul. keppen nem nekem ,hanem egy ott élő gyerekeknek járna a juttatás. Ja és amúgy lenne egy apja is ,aki mondjuk épp dolgozna , mert megteheti épp ...de hagyjuk is ...pfff

2021. nov. 18. 23:21
 23/25 A kérdező kommentje:
18 : Tudta a f om, hidd el kaptam olyan értelmes kommentet is , amiből kiderült számomra, ami neked gondolom elkerülte a figyelmed!
2021. nov. 18. 23:28
 24/25 anonim ***** válasza:

Mondjuk a 15os számú valasz stílusa meghatározta az utána jövő válaszok stílusát is, nem tudom feltűnt-e...

Addig nem a butaságodra helyeződött a hangsúly, mivel ott derült ki. 😘

2021. nov. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
24: 10pontos! :)
2021. nov. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!