Mennyi most a gyes?

Figyelt kérdés
2021. dec. 8. 12:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
1 gyerekre ez a 25ezer?
2021. dec. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
61%
Na és ha csak ennyi? Mennyinek kéne lennie? Dolgozó nők fél évig többet kapnak mint a nettó fizetésük (CSED), aztán a maximum gyed is még tűrhető a gyerek 2 éves koráig, ha nem egyedül neveli valaki a gyerekét albérletben, zéró segítség nélkül. Bár előtte is vissza lehet menni dolgozni, és akkor a gyed már mindjárt extra lesz. Aztán ott van még az adókedvezmény, családi. Nem hal bele egy nő sem, ha az egészséges 2 éves gyereke mellől esetleg munkába kell állnia.
2021. dec. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Jo nagy bunko vagy utolso.Biztos nincs gyereked.Igen kevés.Max.a se....emet kitörlöm vele.Vicc ez az összeg,inkább ne is adnák.Nem mindenki olyan szerencsés,mint én hogy a gyedem is 200 eszer volt és a férjem is jol keres.Mivel nem sokára két éves a fiam,szerettem volna tudni h.mennyi.Remélem nem bűn.Ez az összeg akkor is vicc.
2021. dec. 8. 16:19
 14/29 anonim ***** válasza:
60%
Jaj, nagyon bunkó vagyok, igen. Mert nem akarom más pénzén felnevelni a gyerekem. Sajnálom, hogy csalódást okozok, de van gyermekem. És bizony nem a szerencsén múlott, hogy először az anyagi hátterét teremtettük meg a gyerekvállalásnak. Pedig csóró család sarja vagyok. Talán pont ezért nem bíztam a véletlenre a dolgokat.
2021. dec. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Hogy mindig van egy ilyen a gyakorin!🤦🤦
2021. dec. 8. 17:38
 16/29 anonim ***** válasza:
74%
Miért lenne bunkó az a válaszoló akire mondod? Lehet hogy kicsit nyers, de attól igaza van. Én is visszamentem ahogy a fiam betöltötte a 2 évet és előtte én is GYED maximumot kaptam. A GYES jól jött kereset kiegészítésnek még 1 évig. Nem vártam egetverő támogatásokat mert szültem.
2021. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező te nagyon el vagy tájolva, a gyereket NEKED kell eltartani nem az államnak. Mindig sír a szátok hogy milyen szar itthon, mondjak valamit? A nagy Belgiumba hozzánk b@sztak egyszeri 1175€, aztán csá, semmi több támogatás. Itthon meg kapsz CSED-et, GYED-et, meg GYESt, plusz családi pótlék. Add oda másnak ha téged csak kiábrándít az a 26eFT. Az nem arra van hogy abból nevelj gyereket!!!
2021. dec. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Le@arom mi van belgiumba!Akkor áruld már el mire van?Mit tudsz venni belőle a gyereknek?Hisz a neve is gyermekgondozást segítő ellátás!Qurva nagy segítség!🤣
2021. dec. 11. 14:12
 19/29 anonim ***** válasza:
88%

Segîtő támogatás..nem ellàtó


Elég a pelenkàra, vagy a buszbérletre vagy épp jelenleg fél tank üzemanyagra..



Engem egyèbként csak egy dolog háborít fel, ami nem anyagi természetű….

Adjam bölcsibe… de nem veszik fel… nincs hely


.13 gyereket összesen.. nem csoportonként..

Pedig nem faluban élünk, csak kisváros.

kis-minicsoportos korosztályban most 60 gyerek van (3 csoport)



Szóval bölcsi az off..

Magán az 20 km az első.. csak akkor működik, ha pont ott dolgozik az ember..



Ellátások helyett ezzel kellene valamit kezdeni, nem a babavàrót, csokot tolni..

2021. dec. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

Szűk látókörű vagy!

Azzal nem vagy tisztában, hogy a mostani kormány mennyi területen segíti a családosokat?

Szemellenzősen, egoistán mondasz véleményt egy beszűkült területedről - tekints szét.

2021. dec. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!