Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mást is elutasítanak/elutasíto...

Mást is elutasítanak/elutasítottak a munkahelyek a gyerek miatt?

Figyelt kérdés

Lassan kezdjük a bölcsit, váltani akartam de a kísérőlevélbe bele írtam, hogy kezdjük a bölcsit blahblah.


Konkrétan 4 helyről utasítottak el, le kéne tagadni a picit? :o

Nagyon el vagyok keseredve.... mert a régi helyre nem szeretnék vissza menni



2022. aug. 9. 13:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
82%
Én beleírtam,mikor váltottam hogy van egy 2 éves gyerekem. Úgy voltam vele, ahol ez kizáró ok, akkor be se hívjanak, ne raboljuk fölöslegesen egymás idejét. Így is meglepő módon viszonylag hamar találtam másik állást, 4 beküldött önéletrajzból 3-ra behívtak.
2022. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
66%

Ha nekem lenne cégem, az összes szülni tervező lányt és kisgyerekes anyukát elküldeném. Sajnos végignéztem, ahogy összeomlik miattuk a munkahelyem. Akik jó munkaerők voltak, azok leléptek szülni, aki meg jött helyettük, többet hiányzott a gyerek miatt, mint amennyit jött dolgozni. Egy évet bírtam mellette, aztán otthagytam a helyet. Azóta is munkaerőhiánnyal küzdenek, többször be akartak zárni, de még fél lábon működnek, csomó szolgáltatást megszüntetve.

Akinek van esze, nem fog ilyeneket foglalkoztatni.

2022. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
34%
Szerencsére sok cégnek nincs esze...
2022. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
"Akinek van esze, nem fog ilyeneket foglalkoztatni." ez a baj, az ilyen hozzáállás... anyukád büszke lehet
2022. aug. 10. 14:44
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan helyen jelenthet problemat ahol keves ember dolgozik, es nincs ki helyetted legyen. En egy bevasarlokozpontban dolgozok , itt kis uzletek vannak , max ket ember az alkalmazott. Ki van kotve majdnem mindenutt , hogy kisgyerekes nem johet,mert beteg a gyerek, mert szuloi van ,mert nqyari szunet van stb...
2022. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!