Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha a nagyszulo akarja igenybe...

Ha a nagyszulo akarja igenybe venni a gyedet,akkor at kell vegye a gyamsagot?

Figyelt kérdés
2022. okt. 12. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Hányszor kérdezed meg?

Nem, mivel a szülő nem gyám.

2022. okt. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mi az hogy hányszor kerdezed meg? most tettem fel elszor kerdest!
2022. okt. 12. 22:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hanyszor kerdezed meg ??

Ilyen buta es ostoba kerdest rajtad kivul nem ir mas ki hetente.

Egy hete is elmondtuk, NEM.

2022. okt. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hova tűnt a válaszom ? Én semmi bántót nem írtam, stílussal sem volt gond, csak annyit írtam, hogy kb szóról szóra ugyan ilyen kérdés volt már... más egyenesen beszól, az érdekes, nem lett törölve...
2022. okt. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4! Az oldal roppant következetes módon nem azt törli, ami problémás, hanem amire több jelentés is érkezik...

Hogy miért jelentették, azt ne kérdezd 🤔

2022. okt. 13. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Viszont kb nulla esély van hogy el tudjon menni nagyszülői gyedre, mivel ha jól emlékszem te nem dolgozol.
2022. okt. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A szülőnek szülői felügyeleti joga van, nem gyámsága. A gyámság azt jelenti, a gyereknek vagy mindkét szülője elhunyt, vagy vagy ideiglenesen/véglegesen megszunt a szülői felügyeleti joguk.


Amúgy a nagyszülői gyed alapfeltétele, hogy az alapjogosult, vagyis a szülő nő maga jogosult legyen a gyedre, illetve a nagyszülő nem dolgozhat mellette.

2022. okt. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!