Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyed mellett két munkahely?...

Gyed mellett két munkahely? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gyermekem egy éves szóval még egy évet kapom a gyedet. Van állandó munkahelyem több éve ott dolgozok. Új fönökök, lettek létszámleépítés lesz. Tudom, hogy védve vagyok amíg gyeden vagyok de utánna nem és fönököm kivett szavaiból nem várnak vissza gyed után. Így nem tudom mi tévő legyek ugyanis mivel szétmegyek a párommal bölcsibe kell adjam a kicsit és nekem vissza menni dolgozni. Na de hova? Tudnék így keresni magamnak másik munkát, hogy ide vagyok bejelentve és onnan kapom a gyedet? És gyed után kilépnék de addig is dolgoznék máshol bejelentve? Anniyra kilátástalan a dolog mert csak egy cukrász szakmám van el se tudnék vele helyezkedni mert nincs tapasztalatom és mindenképpen olyan munka kell ami reggeles műszak mert nekem nincs egyátalán aki segítsen. De szerintem nem vennének fel sehova ha megtudják, hogy kisgyerekem van és ugyan ez az albérlet keresés is :( Bármi tanács?



2023. jan. 15. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vedd elő az eredeti munkaszerodesed és nézd meg, engedi e, hogy másik munkaviszonyod is legyen. Ha igen, akkor mehetsz máshova is dolgozni a gyed ideje alatt is
2023. jan. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs meg nekem a munkaszerzodesem elkeveredett mar reg ota :/
2023. jan. 15. 16:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha felvesznek valahova, előtte itt vissza mész állományba és felmondassz. Attól még jár a gyed, az új helyen meg úgy kéred a kezdést, hogy ahogy itt megszűnt a munkaviszonyod kezdhess.
2023. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nekem surgosen kell melo es mashova nem veszenek ugy fel hogy a gyedet is fizessek
2023. jan. 15. 22:46
 5/8 anonim ***** válasza:
A gyedet az állam fizeti nem a cég.
2023. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem! Van olyan munkaltato aki maga fizeti az enyem pont olyan
2023. jan. 16. 00:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, nincs. Ő a kifizető, de az állam fizeti.
2023. jan. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolag igen :D
2023. jan. 16. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!