Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Amíg a gyerek beteg, addig...

Amíg a gyerek beteg, addig muszáj GYÁPon lenni vele?

Figyelt kérdés
Lehet olyat, hogy mondjuk a gyerek 2 hétig beteg, de mondjuk csak hétfőtől szerdáig kérek gyápot, mert csüt-pénteken a mama tud vigyázni rá? (Tehát 2*3 nap gyáp egy betegség alatt)
2023. máj. 7. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet ilyet. Jelezni kell az orvosnak és akkor úgy adja ki a papírt
2023. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi olyat is csináltunk, hogy pl hétfőtől-szerdáig anya, csütök-péntek apa lett kiírva. Csak a dokinak mondani kell az elején.
2023. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Remek, köszi szépen!
2023. máj. 7. 18:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2# Mi is így csináltuk. Az orvos agyvérzést kapott rajta, mert neki ez most egy csomó papírmunka. Azóta inkább HO-ban vagyok ,ha beteg.
2023. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem muszaj 1 napot sem. Akár vigyázhat rá más is vagy szabin is lehetsz vagy HO. Ezt te határozod meg.
2023. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Nem a dokit akartuk szórakoztatni. Nálunk nincs home office. Illetve azért osztottuk meg, mert a munkahelyen macerásabb lett volna találni valakit, akivel cserélni tudtunk volna szolgálatot. Egyszerűbb a dokinak egy papírral többet tölteni. De nyilván, ahol megoldható a ho, ott biztos az az egyszerűbb.
2023. máj. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze. Én csak akkor voltam tp-n, amikor lázas volt vagy antibiotikumot kellett adagolni, ez kb 2 alkalom egy évben. Egyebekben megoldott volt a felügyelete. Részállás mellett eleve nem nagyon akartam hiányozni.
2023. máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!