Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Táppènzre illetve Csed-re...

Táppènzre illetve Csed-re jogosult leszek? Megemelkedett bér alapján számolják a szabadságot, táppénzt illetve Csed majd Gyed-et is?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Jelenleg fizetés nélküli szabadságon vagyok július elejéig. Akkor tölti fiam a 3.at.

Mikor kiderült hogy kismama vagyok akkor táppénzre mentem. Szülés után kaptam Csedet majd Gyedet.

Ki kell vennem a bent lévő szabadságjaim július elejétől.. Az az információm van hogy ha ez idő alatt kiderül hogy jön a kistesó akkor mehetek táppénzre. De szülés után jogosult leszek CSED-re is.

Időközben megemelték az alapbèrt abban a munkakörben amiben én is voltam. ( Kb. 310.000 lesz a bruttó alapon) Így az alapján számolják a táppénzt illetve Csendet majd Gyedet is.

Köszönöm szépen a segítséget.



2023. máj. 21. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2023. máj. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ott van kérdés is...
2023. máj. 22. 11:32
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
A terhesség nem betegség. Nem kell a nulladik napjától tappenzre menni....
2023. máj. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Veszélyes anyagokkal foglalkozó cégnél dolgoztam. Így de muszáj táppénzre menni...de ha nem a kérdésre válaszolsz akkor ne is írj semmit. Köszönöm
2023. máj. 22. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Nem muszáj. A tappenz betegeknek van. A terhesség Nem betegség.
2023. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!